• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Електротранспорт

 • Електровелосипеди

  Електровелосипеди

 • Гіроборди

  Гіроборди

 • Гіроскутери

  Гіроскутери

 • Електросамокати

  Електросамокати

 • Електроскейти

  Електроскейти

 • Електроскутери

  Електроскутери

 • Моноколеса

  Моноколеса

ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ

Ми живемо в світі прогресу і техніки, з кожним днем ​​ми спостерігаємо появу чогось нового, цікавого, чого ми раніше не знали і не пробували. За якихось 10-20 років ми перестали уявляти своє життя без мобільного телефону, інтернету і всього того, що вони нам пропонують.

Більш того, вся техніка стає розумною, що значно спрощує наше життя. І ось з однієї такої розумною технікою ми хочемо вас познайомити - це електротранспорт.

Для початку розберемося , що це таке.

Електротранспорт - це вид транспорту, який в якості джерела енергії використовує електрику. У нього є ряд переваг перед транспортом з двигунами зовнішнього або внутрішнього згоряння. По-перше електротранспорт має більш високу продуктивність, а по-друге, він є екологічно безпечним транспортом. Ну і по-третє , електротранспорт - це економний транспорт, так як зарядити акумулятор ви можете у себе вдома, не витрачаючи коштів на дорогі заправки. Також вам не потрібні права для використання найпримітивніших видів електротранспорту, про які ми власне і говоримо. Але користь від них неоціненна, тому що ви можете подорожувати з їх допомогою в різні місця, не витрачаючи багато ні фізичних зусиль, ні часу.

Фромфекторі пропонує наступні види електротранспорту:

- Гіроборди;

- Гіроскутери;

- Моноколеса;

- Електроскутери;

- Електровелосипеди;

- Електроскейт;

- Електросамокати.

Дізнатися більш детальну інформацію про конкретний вид електротранспорту можна , перейшовши за посиланням на вид транспорту, який вас зацікавив. Ну і звичайно ж , замовити його можна на нашому сайті, попередньо оформивши замовлення, а далі з вами зв'яжеться наш оператор, який детально вас проконсультує.

Ми намагаємося зробити ваше життя ще більш зручним і комфортним, працюючи з любов'ю і турботою про вас!