Фен дорожній розкладний для волосся з насадкою NOVA NV-662/1000W/13см/17см
Hit
Китай
В наявності
Код: FEN662
Артикул: 4820001002755
Вага: 145.00г
Виробник: Китай
Доставка
Доставка Новою Поштою
від
Доставка Укр поштою
від
Доставка ROZETKA
Самовивіз (м.Харків)
Самовивіз (м.Харків)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка по Харкову
Кур'єрська доставка по Харкову
завтра
Ціна вказана на 1 фен.
Виробництво – Китай.
У комплект також входить насадка
Складна ручка. 2 температурні режими.
AC220V
1000W
50Hz
Розміри
Розмір Коробка: 170х75х110мм Фен розкладений: 200х160х70мм Шнур: 100см
Склад
Матеріал Пластмаса
Комплектація
Можливість покупки
Гуртом Можливе придбання оптом
Роздріб Можливе придбання в роздріб
Фасування
Кількість у ящику 100 шт
Потужність
Потужності AC220V 1000W 50Hz
Виробник
Країна Китай
Вага
Вигляд
Стан Новий
0%
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Код:
В наявності
Роздріб Опт
Нещодавно переглянуті
Hit
Намистини пластмасові на кольє Ø10мм/100см