• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Дошки кухонні

Сортування:

Товарів на сторінці

Незамінними атрибутами кожної кухні є кухонні дошки. Найчастіше купують кілька моделей - від трьох і більше. Хочеться вибрати не тільки практичні та довговічні варіанти, але й стильні, привабливі на вигляд вироби.

Різновиди та застосування кухонних дощок
Перед тим як купити кухонну дошку, необхідно звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Розрізняють такі основні типи обробних дощок:

 • дерев'яні (з дуба, акації, бамбука, берези, сосни та іншої деревини);
 • пластикові;
 • скляні.

Важлива й функціональність кухонних дощок. Ці вироби прийнято використовувати для таких цілей:

 • нарізка хліба;
 • оброблення м'яса та риби;
 • нарізка зелені, овочів та фруктів;
 • прикраси для стін.

Крім того, кухонну дошку можна застосувати як підставку для сковорідки. Або використовувати як елемент сервірування столу, подаючи на дошці готову страву. Так, кухонна дошка ідеально підійде не тільки для нарізки хліба, але і його подачі на обідній стіл.

У зв'язку з цим найкраще придбати кілька дощок. Вони можуть відрізнятися за матеріалом, кольором, формою, розміром. Це зручно, щоб їх випадково не переплутати. Що стосується розмірів, то кухонна дошка не повинна бути надто великою. Компактні габарити забезпечать комфортне нарізування. До того ж дошка повинна поміщатися в мийку або посудомийну машину.

Переваги обробних дощок
Купуючи дошки кухонні, варто звернути увагу на їх безперечні переваги.

Зручні та практичні. З дерев'яних та пластикових виробів не зісковзують продукти. Дошка з дерева дозволяє ножам довго не тупитися, а із пластику відрізняється легкою вагою. Наявність комфортної ручки сприяє зручній експлуатації.
Міцні та довговічні. Найбільш популярні вироби з бамбука та пластику. Вони надійні, зносостійкі.
Екологічно безпечні. Особливо, дошки з дерева та скла. При покупці виробів із пластику слід цікавитись якістю матеріалу. До того ж безпечний виріб коштує дорожче.
Прості у догляді. Легко миються та швидко очищаються. Для дезінфекції та усунення сторонніх запахів можна використовувати лимон, оцет, соду або сіль.
Різноманітні за матеріалом, формою та кольором. У покупця завжди є можливість вибрати дошки з дерева, пластику або скла. Хоча багато хто купує вироби, виготовлені з різних матеріалів. Різноманітність форм також потішать людей. Можна вибрати прямокутні, круглі, квадратні, овальні, фігурні дошки. Сподобається стильний дизайн елементів кухонного начиння. Наприклад, апетитні малюнки, привабливі написи, орнаменти, насичена гамма різних тонів.
Більше того, вартість добротних кухонних дощок повністю відповідає їх якості. А ще вони відрізняються гігієнічністю. Їхня поверхня стійка до гострих предметів.

Таким чином, дошка обробна є необхідним на кухні предметом, що виконує практичну та естетичну функцію. Це відмінний варіант для подарунка, який завжди затребуваний та прослужить протягом тривалого часу.