• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ножі кухонні

Сортування:

Товарів на сторінці

Ніж – це предмет першої потреби на кухні. Дуже давно, ніж був кам'яний та один єдиний на всі випадки життя. Потім цей аксесуар удосконалився, і зараз маємо цілий ряд ножів:

·      для хліба

·      для овочів

·      бутербродні

·      гастрономічні

·      кухарські

·      універсальні

·      столові

Інтернет магазин Фромфектори пропонує вашій увазі великий перелік ножів на всі випадки життя. Ви можете підібрати одиничну модель необхідного ножа, а можете купити набір ножів, призначених для певних операцій.

Серед представлених моделей ніж для різання хліба. Його відмінність у тому, що лезо зроблено у вигляді пилкоподібної ріжучої кромки. Завдяки зубчикам на довгому лезі ніж не деформує м'якоть і легко справляється з кіркою.

Універсальний ніж – ніж на усі випадки життя. Довжина леза досягає до 15 см і не має особливої ​​ширини. Таким ножем дуже зручно чистити та різати овочі, м'ясо, ковбаси, сири, фрукти.

Овочевий ніж має маленькі розміри та гостре коротке лезо, довжина досягає 7-10 см. Дуже зручний для чищення овочів та фруктів, а завдяки гострому кінчику легко видаляється деформація продуктів.

Ніж для м'яса має широке лезо вигнутої форми. Така форма дає можливість легко різати тверде м'ясо, поступово розподіляючи зусилля.

Столові ножі допомагають під час їди розділяти її на невеликі шматочки.

Як бачите, для зручності та комфорту необхідно мати ножі різної категорії та призначення. Ножі для кухні можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Рекомендуємо врахувати всі можливі нюанси у приготуванні їжі та купити ножі для кожного конкретного випадку. Скористайтеся вже готовими наборами та полегшіть свій побут. До того ж яскраві дизайнерські забарвлення ножів у наборах прикрасять будь-який інтер'єр кухні.

Кухонні ножі можна купити оптом. Велика економія, цікаві пропозиції та додаткові знижки чекають на всіх бажаючих співпрацювати з нами.

Fromfactory – ваш друг та помічник!