• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 2000.00 грн.

Голки кравецькі

Сортування:

Товарів на сторінці

Кравецька голка – легка зброя модельєра
Майстер, що займається створенням речей та виробів із тканини на професійному рівні, не може обійтися без використання кравецьких голок. Цей універсальний та корисний елемент має бути у кожного, хто займається створенням одягу. Варто недорого, але багатофункціональний. Виріб незамінний під час розкрою тканини, створення лекала, примірки пошитих речей та підгонки по фігурі. Голочки часто називають невидимими, оскільки їх помічає лише майстер, виконуючи роботу. Гарантовано швидке, зручне та універсальне застосування. Часто голка невидимка використовується як для шиття, а й у рукоділля, створення незвичайних виробів. Популярністю користуються кулькові моделі, саме завдяки такому маркуванню їх найпростіше знайти на тканині. Після припасування голки забираються з матеріалу.

Особливості кравецьких голок
Відрізняються голочки невеликими розмірами. Як правило, вони не гострі, призначені, щоб підігнати тканину під лекало або на манекені, або на моделі трохи підправити готову річ. Десь, можливо, необхідно трохи прибрати довжину або підправити тканину під талію – для цього фахівці спочатку використовують невидимки, після чого річ знімають та підшивають.

Виглядають голки кравець досить оригінально, оскільки вони прикрашені невеликими кульками на кінчику. Можуть бути рожевими, жовтими, синіми, зеленими, білими та будь-якого іншого кольору.

Виділяють такі переваги голок-невидимок:

  • універсальність;
  • просте використання;
  • довговічність;
  • стильний вигляд.

Можна застосовувати такі голки по кілька разів, але потім вони стають тупими, через що не простягаються крізь тканину. Рекомендується іноді купувати нові набори. Коштує таке задоволення недорого.

Декоративні шпильки зібрані в круглу пластикову упаковку з 12 аркушів, один аркуш містить 40 шт.