• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ролики кравецькі (копіювальні)

Сортування:

Товарів на сторінці

 

 

Серед безлічі атрибутів для шиття ролик копіювальний посідає чільне місце. З його допомогою наносяться на тканину розмічувальні контури. Різець є необхідним інструментом закрійника.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого копіювальний ролик, виробництва Китай. Пристосування має дерев'яну відполіровану рукоятку та металеве колесо із зубчастим краєм. При натисканні рукояткою на колесо зубчастий край залишає точкову лінію. Намітка вказує лінію шва. За допомогою швейного різця можна переносити лінії з однієї деталі на іншу та з тканини на папір. При цьому додатково використовується копіювальний папір та крейда. Для товстих та ворсових тканин ролик не підходить, на них проколи не видно.

Купити ролик можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Обов'язково купіть необхідний атрибут і полегшіть процес крою та шиття.

Швейні аксесуари можна придбати оптом. Для бажаючих зробити оптову покупку ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки. Зробіть своє замовлення, і ми доставимо його до будь-якої точки України!