• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Сантиметри кравецькі

Сортування:

Товарів на сторінці

Портняжний сантиметр: особливості та переваги
У кравця повинен бути особистий особливий сантиметр, який допоможе і надихне в потрібну хвилину. Його знають, як швейний метр, сантиметрова чи вимірювальна стрічка, кравецький сантиметр. Основна суть однакова: гнучка стрічка довжиною півтора метра, відрізняється нанесеними поділами. Предмет потрібен у кожному будинку.

Навіщо потрібен швейний сантиметр?
Основне призначення виробу – зняття мірок, робота з розкроєм, лекалами, моделлю. Їм легко виміряти параметри тіла людини або манекена, розраховувати, скільки тканин піде на пошиття виробу. Застосовується сантиметр для створення викрійок, розкладки на тканині. Майстри експлуатують стрічку, щоб уточнити довжину виробу майбутньої речі, перевірити розміри деталі, зіставити очікувану довжину тканини з тим, що надав постачальник. Мати один швейний інструмент необхідно, особливо якщо людина професійно займається шиттям.

Швачки втрачаю сантиметри серед викройок, на щастя, можна купити сантиметр кравецький за доступну вартість, виробництво або приватний бізнес втрата точно не розорить. Фахівці стверджують, що в арсеналі майстра має бути одразу як мінімум три стрічки та краще брати яскраві, різнокольорові. Буде простіше знайти їх серед ниток, намистин та клаптиків тканини.

Особливості кравецького сантиметра
Як правило, швейний сантиметр видає похибку, без цього не обійтися, оскільки виконано виріб з досить м'якої і пластичної основи, що не дає можливості випускати партію з максимальною точністю маркування. Інший матеріал як основа не розглядається, оскільки в такому випадку знімати мірки буде вкрай незручно. Тому з похибкою треба просто упокоритися, ніхто не виправить це. Але, як варіант, можна просто оптом купувати кілька сантиметрів, тоді буде простіше розібратися, наскільки «бреше» сантиметр. Для дуже точних вимірів рекомендується використовувати лінійки, виготовлені з металу.

При виборі кравецького сантиметра рекомендується звертати увагу на:

  • розмірну шкалу;
  • металеві закріплення;
  • відстань між початком шкали та кінчиком матеріалу;
  • шкалу поділів, вона обов'язково має бути нанесена з двох сторін;
  • розбивку на сантиметри та міліметри.

Розглядаючи останню рекомендацію, важливо уточнити, що кілька видів метричної системи мають бути нанесені на одному боці. Інакше стандарти, яким повинен відповідати портнівський метр, не дотримуються і краще не вибирати такого виробника. Також не варто купувати виріб із розміткою в дюймах, оскільки для нас це не особливо практично, і майстру доведеться самостійно переводити їх у сантиметри.

Ідеальний варіант стрічки – довжина півтора метри, міліметрово-сантиметрова шкала, нумерація з різних боків, початок шкали від краю стрічки. Не завадить перевіряти виріб на похибку. Коли її перевищено, майстер купує новий сантиметр для щоденного використання.