• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Бахіли

Сортування:

Товарів на сторінці

Бахили 50пар

67.20 грн

90.72 грн

Купити бахіли гуртом в Україні - вигідно!

У будь-якій установі, де повинна зберігатися чистота, бажано носити одноразові медичні поліетиленові бахіли. Це стосується не тільки лікарень і поліклінік, тому що і в сферах кулінарії і косметології використовуються бахіли. Набагато вигідніше купити їх відразу оптом, ніж купувати по кілька пачок.

Бахіли - універсальний засіб для збереження чистоти в приміщенні не тільки в погану погоду, але і під час епідемії. Поліетиленовий матеріал легкий і захищає підлогу від бруду. Саме тому в лікарнях і поліклініках в обов'язковому порядку вимагають, щоб відвідувачі ходили у бахілах, убезпечивши тим самим не тільки себе, але і людей навколо. Краще відразу купувати бахіли гуртом в Україні і завжди мати при собі, щоб не переплачувати.

ОПИС БАХІЛ

Одна пачка містить 50 пар бахіл. Матеріал одноразовий. Можна купити в роздріб, але набагато вигідніше купити відразу оптом, адже при покупці декількох пачок компанія надає знижки. Бахіли одноразові, але міцні і надійні. Виробляються бахіли з поліетилену, який володіє водовідштовхувальними властивостями і захищає вашу взуття, не даючи бруду залишатися на підлозі. Поліетиленовий матеріал легкий і міцний.

Бахіли прозорі, темно-синього кольору, з гумкою, щоб зручно фіксуватися на нозі. Вони прекрасно триматися і не спадають. Все бахіли безрозмірні, підійдуть для будь-якої людини. Бахіли оптом будуть вигідніше і надійніше для компанії, де варто дотримуватися чистоти.

ПРИЗНАЧЕННЯ БАХІЛ

У лікарнях і поліклініках обов'язково потрібно носити медичні бахіли, не тільки в погану погоду, а постійно. Недостатньо мити підлогу, нехай навіть кожну годину, щоб приміщення залишалося чистим, тому бахіли з поліетилену в медичних установах обов'язкові. Медичний персонал також дотримується носіння бахіл. Одноразовий матеріал можна відразу викинути, залишивши бруд в смітті.