• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Біркова стрічка (фіксатор етикеток)

Сортування:

Товарів на сторінці

Як прикріпити бірку з цінником або інформаційну етикетку на виріб, якщо не вистачає місця для того, щоб її наклеїти? І як саме просунути цей пластмасовий тримач в тканину, щоб було акуратно і красиво? Виявляється, це робиться за допомогою пістолета для етикеток.

Що таке пістолет для бірок

Сучасним покупцям необхідний комфорт. А продавцям і фірмам-виробникам товарів необхідно захищати вміст упаковок від недозволеного доступу всередину, і, крім того, надати необхідну інформацію по виробу. Такі завдання і покликані вирішити етикетки.

Доступне і досить просте рішення кріплення етикеток - фіксатор етикеток. Маркування продукції, що випускається - це дуже важливо. А оскільки товарів зазвичай багато, їх треба маркувати швидко і якісно. Тому, якщо треба підтвердити якість товару, гарантуючи збереження цілісності упаковки, або вказати характеристики товару, можна використовувати пістолет для бірок. Це пристосування, за допомогою якого проколюють тканину і прикріплюють до неї бірки, цінники і ярлики з картону, паперу або тонкі пластикові тримачі.

Разом з пістолетом використовуються пластикові нитки-скоби, так звана бірна стрічка. Це витратний матеріал для етикет-пістолетів. Тримачі бірок і ярликів роблять із пластику, найчастіше прозорого кольору. Застосовуються для кріплення бірок до товару: одязі, сумках, взуття, ювелірних виробів, біжутерії, м'яких іграшок та ін. За допомогою таких бірок також можна фіксувати частини упаковки один щодо одного. При цьому матеріали, на які кріпляться етикетки, можуть бути самими різними. Продукція показує хороші результати на пластиці, картоні, поліетиленових плівках, паперових пакетах.

Де можна купити біркову стрічку

Вигідно купити фіксатор етикеток можна у нашому магазині. Придбати можна за гуртовою або роздрібною ціною. Є можливість замовити від 1 упаковки. В одній упаковці 5000 шт. Розмір 40 мм.

Якщо потрібно прикріпити етикетки з назвою магазину або найменуванням бренду до товарів, бирка стрічка фіксатор - це те, що потрібно.

Відмінна можливість для виробників поліпшити свою репутацію в очах споживачів - гарантувати відсутність доступу всередину упаковки, підтверджуючи таким способом якість виробів, що випускаються. Вказівка ​​на етикетках основних характеристик товару і його виробника товару підвищує привабливість продукту для клієнтів.