Умиротворення, спокій і душевну рівновагу - це ті емоції, які викликає легкий дощик, стукали по даху. Краплі найчистішої води, що скачуються по склу, тоненькі струмочки, які тікають з хмар, як небесні ниточки, надають на людей терапевтичний ефект. Як приємно спостерігати за цим природним явищем з теплого будинку, квартири. Але так чи прекрасно виглядає дощ очима людини, якій доводиться задовольнятися їм на відкритій місцевості.
Поява дощовиків
Якщо дощ іде спокійно, невеликий, то сховатися від нього можна і під парасолькою. Але при поривчастим вітром такий захист недоречна. В цьому випадку не обійтися без дощовика. Він краще закриває людини від промокання.
Придумав дощовики шотландський хімік Ч. Макінтош на початку 19-го століття. З їх зовнішнім виглядом експериментували, щоб зробити більш зручними. Зараз дощовики випускають у формі плащів.
Сучасні технології розвиваються дуже швидко, але популярність плаща дощовика залишається незмінною.
Різновиди дощовиків
Сьогодні дощовики виготовляють з водонепроникних тканин, поліетилену, але з хорошою циркуляцією повітря.
Асортимент дощовиків на ринку представлений не великою кількістю. Вони відрізняються розмірами (великі, маленькі), наявністю капюшона і квітами. Але палітра включає тільки жовтий і синій відтінок. Стиль плащів - унісекс, тобто вони підходять і чоловікам, і жінкам. Є й дитячі розміри.
Щоб купити дощовик, не обов'язково бігти по негоді в магазин. Придбати необхідну річ можна і за допомогою інтернет-майданчиків.
Ціни на дощовики
Купують даний товар і оптом, і в роздріб. Великі партії можуть отримати значну знижку. У складеному вигляді дощовик займає мінімальне місце і поміщається в будь-якій сумці. Ціни на плащі мінімальні, до 20-ти гривень, що робить їх доступними абсолютно для будь-якого споживача.