• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Круглогубці

Сортування:

Товарів на сторінці

Круглогубці - щипці з круглим перетином подовжених губок, які з'єднані рухомим шарніром. Це ручний інструмент для слюсаря і монтажника, а ізоляційний матеріал на ручках дозволяє використовувати виріб електромонтажникам. Механічне закручування листового матеріалу навколо губ дозволяє формувати на деталях потрібний діаметр. До круглогубці відносяться і Напівкруглогубці з внутрішньою частиною губ спрощеної форми.

Види інструментів

Робоча частина круглогубцев визначає їх вид.

Конічні губки, що звужуються до кінців. Це зручний інструмент, але їм неможливо виконати формування пружини з постійним діаметром всіх витків. Наступні будуть мати менший діаметр.
Круглогубці з циліндричними губками для формування витків лише одного розміру. Інструмент незамінний для виготовлення циліндричних деталей.
Обидва види круглогубцев можуть бути в двох виконаннях: прямому або загнутим. При виконанні робіт у важкодоступних місцях зручно використовувати другий варіант, з прямими кінцями підібратися буде неможливо.

Де купити

Такий простий інструмент, як круглогубці, стане в нагоді для роботи з проводами, тонколистовим металом, трубками. Їм зручно:

  • притримувати невеликі деталі;
  • згинати дріт;
  • згортати кільця з тонких металевих смуг.

Інтернет-магазин From Factory своїм клієнтам пропонує купити круглогубці китайського виробництва. Для їх виготовлення використовується якісна інструментальна сталь. Ручки виробів мають гумове покриття, яке виконує роль електроізоляції, що дозволяє працювати з оголеними проводами.

Купити круглогубці можна оптом і в роздріб від одного виробу за низькою ціною. Доставка товарів здійснюється в обумовлені терміни по всій Україні.

Для оптових покупців діють додаткові знижки. Співпрацюйте з нами для економії коштів і часу!