• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Масажери

Сортування:

Товарів на сторінці

Поліпшити настрій, відновити енергію і привести в тонус свій організм можливо за допомогою масажних заходів. Незабутньо приємні відчуття і позитивний вплив на організм доставляє масаж голови.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує вашій увазі прутіковий масажер для голови, який, в залежності від рухів, допоможе вам розслабитися або навпаки, сконцентрувати увагу.

 

Масажер складається з дерев'яної рукоятки і металевих прутиків виконаних з нержавіючої сталі. Прутики різної довжини, 5 шт. короткі і 7 шт. довгі. Завдяки їх особливому розташуванню, масаж голови проходить в дві хвилі за одне занурення. Товщина одного прутика 1-2 мм. Прутики створюють тиск на голову і при зануренні відбувається погладжуючий ефект, який викликає приємні мурашки. Масаж голови за допомогою прутікового масажера благотворно впливає на нерви систему людини.

 

Масажери для голови можна недорого купити в роздріб. Продаж здійснюється від однієї одиниці. Ця річ вам просто необхідна! З її допомогою ви зможете вранці, перед роботою, привести себе в тонус, а ввечері зняти втому і розслабитися після напруженого робочого дня.

 

Є можливість прутіковие масажери купити оптом. Низька ціна замовлення вас дуже обрадує. Для оптових покупців у нас діють додаткові знижки та цікаві пропозиції.

 

Fromfactory пропонує тільки найкращі товари!