• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 2000.00 грн.

Мілки

Сортування:

Товарів на сторінці

Крейда закрійника - це незамінні помічники при розкрої вироби на тканини. Для того щоб модель добре «сиділа», необхідно ретельно перенести на тканину все контури лекала і необхідні позначки. Для виконання цієї процедури і приходять на допомогу крейда закрійника.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити різнокольорові олівці закрійника виробництва Китай. Це чистий мінеральний продукт з додаванням барвника, парафіну і воску. У використанні дуже простий, має тонко заточені краю і придатний для розмітки на всіх видах тканини. При необхідності розмітка легко видаляється з тканини шляхом сухого чищення. Крейда мають різну величину і форму. Вашій увазі представлені трикутні і прямокутні крейда великих і маленьких розмірів.

 

Крейда закрійника можна купити в роздріб за дуже низькою ціною. Продаж здійснюється від однієї упаковки, яка містить 10 одиниць товару. В упаковку входять крейда жовтого, білого, блакитного і червоного кольорів.

 

Крейда закрійника можна купити оптом і при цьому отримати додаткові знижки. Постійних клієнтів чекають додаткові цікаві пропозиції.

 

Замовлення можна зробити протягом 5 хвилин, не виходячи з дому. Натисніть кнопку «оформлення замовлення» і вкажіть інформацію, що цікавить вас продукцію. Fromfactory економить ваш час і радий співпраці з вами.