• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Мішки для прання

Сортування:

Товарів на сторінці

Навіщо потрібні мішки для прання білизни

Пройшли часи, коли жінкам доводилося прати білизну в річках або у ванній своїми руками. Машини-автомати увійшли в наше життя не так давно, але прижилися, полегшуючи господаркам процес прання білизни. На жаль, поряд з очевидними перевагами машинного прання, є і істотний недолік - речі можуть втрачати свою форму, розтягуватися, обростати катишкамі. Тому і з'явилися спеціальні мішки для прання в машині.

Прання та її види

Пранням називають процес очищення речей з текстилю з використанням води і мильних розчинів. Вона буває наступних видів:

Ручний, виробленої, в основному, в домашніх умовах, що застосовується для делікатних тканин. Максимальна температура води досягає 50 градусів Цельсія.
Машинної, застосовуваної для великої кількості речей. Може відбуватися вдома, на спеціальних підприємствах, наприклад, очищення залізничних постільних комплектів, в сфері обслуговування.
Ультразвуковий - за допомогою ультразвукових хвиль для видалення забруднень.
Яким з перерахованих вище способів скористатися вам, підкаже бирка на речах.

Як захистити речі від деформації при використанні пральної машини

Частою проблемою при використанні пральної машини є втрата виробами первісного вигляду, розміру, кольору. Існує кілька причин, чому так відбувається:

  • занадто багато речей завантажено в барабан;
  • неправильна дозування миючого засобу;
  • надлишок відбілювача і засобу для виведення плям;
  • вибір невідповідного для певних видів тканин режиму;
  • надмірна частота прання;
  • віджимання на максимальних обертах.

Для того, щоб уникнути деформації речей під час використання машинки-автомата, і був придуманий мішок для прання білизни. Він має багато позитивних властивостей, незважаючи на невелику вартість. Найбільш головним перевагами використання цього аксесуара є захист виробів від розтягування і розривів, а також запобігання барабана від відірваних дрібних частин одягу або предметів, забутих в кишенях.

Особливої ​​звернення в процесі прання вимагають делікатні тканини, нижню білизну, в'язані речі, одяг з різними видами фурнітури, текстильне взуття. Всі вони потребують захисту, так як через більших обертів під час віджиму відбуваються зміни первісного вигляду перерахованих виробів, вони можуть розтягнутися, порватися, може обірватися фурнітура. Тому, відправляючи ці речі в машину-автомат, важливо використовувати мішок для прання, процес очищення в якому по своїй делікатності прирівнюється до ручного. Придбати їх ви можете на сайті fromfactory.ua за вигідною ціною.