• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Мочалки РОЗПРОДАЖ

Сортування:

Товарів на сторінці

Увага! Розпродаж!

 

Вас чекають щасливі дні для здійснення корисних покупок. Не пропустіть можливість придбати необхідну річ за дуже низькою ціною. Ви думаєте, що пропонована продукція вам не дуже потрібна, і ви зможете без неї обійтися? Ви помиляєтесь!

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити мочалки з мікрофібри. Це сучасне універсальний засіб, дуже сподобається власникам автомобілів і домашнім господаркам. Мочалка з мікрофібри має ряд переваг перед уже відомими засобами, призначеними для чистоти:

не дряпає поверхню

ефективно видаляє бруд, пил, масляні плями

не залишає розводи від миючого засобу

економічна у використанні

зручна в експлуатації

міцна

довговічна

 

Домашні господарки відчують легкість і якість під час генерального прибирання квартири, так як ворсинки мочалки з мікрофібри проникають у важкодоступні декоровані місця, добре миють кахель і кухонний інвентар.

 

Мочалки з мікрофібри стануть невід'ємним атрибутом для автолюбителів, для працівників автосервісів та автомийок відразу ж, після першого використання. Ретельно вимитий автомобіль доставить радість власникові і приверне безліч клієнтів до вашої компанії.

 

Fromfactory представляє велику різноманітність мочалок з мікрофібри, різної форми і колірної гами. Ви можете підібрати і купити в роздріб мочалки в формі рукавиці або з ремінцем на зворотному боці. Обидва варіанти дуже зручні в експлуатації.

 

Будемо дуже раді оптовим покупцям. Для вас ми передбачили додаткові знижки та цікаві пропозиції.

 

Не запізніться! Фромфекторі приймає замовлення цілодобово 7 днів на тиждень.