• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Мухобійки

Сортування:

Товарів на сторінці

Мухобійки, які знищують комарів, ос і іншу літаючу живність

Боротьба з комахами іноді може неабияк нашкодити своїй неефективністю. Особливо це стосується літаючих комах, їм не розкласти отруту. Їх потрібно ловити, а фізично, в буквальному сенсі, це буває складно або неможливо. Однак можна купити мухобойку для мух, яка стане хорошим помічником у знищенні непрошених літаючих «гостей».

Характеристики та особливості електричної мухобойки

Мухобойка електрична має зручну конструкцію при малій вазі. Зручна ручка з антиковзаючим ефектом оснащена кнопкою включення і активації пристрою, а також індикатором заряду. При цьому немає ніяких додаткових шнурів. Вбудований акумулятор заряджається від мережі 220-240V за допомогою висувної вилки.

Електричний пристрій для лову мух також допоможе ефективно знищити комарів, ос, джмелів і інших комах дрібних і середніх розмірів. Потужність заряду становить 2V. Розряд настає після 600 включень. А для повного заряду необхідно від 8 до 15 годин. З метою безпеки не варто в момент включення торкатися до грат мухобойки.

Переваги електричної мухобойки

Принципові переваги Електромухобійка полягають в наступному:

  • одним зарядом можна знищити всіх комах, що знаходяться на решітці в момент активації пристрою;
  • економія часу і сил;
  • при коректної експлуатації Електромухобійка використовується протягом декількох років;
  • безпечна в умовах застосування за призначенням;
  • можливість ремонту в домашніх умовах.

Існують моделі електричних мухобоек, оснащені фіксованою кнопкою включення і підсвічуванням решітки. В цьому випадку пристрій можна залишити на тривалий період на рівній поверхні і бути впевненим в тому, що воно прекрасно впорається з ліквідацією комах в будинку.