• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Органайзери для дрібниць

Сортування:

Товарів на сторінці

Мистецтво роботи з бісером передбачає ряд різноманітних напрямків. Ретельний кропітка праця, посидючість, фантазія і винахідливість - це основні риси творчої особистості.

 

Для того щоб розібратися з найдрібнішими елементами, необхідний порядок і правильна організація дій. Безліч коробочок, кульочки і пакетиків ускладнюють процес роботи і псують настрій. В даний час досить великий асортимент, створений для зручності праці, ви зможете знайти на прилавках магазинів.

 

Інтернет-магазин фромфекторі пропонує вам на допомогу органайзер, який має різну кількість осередків для бісеру. Виріб має прямокутну форму різної довжини і ширини, виконано з пластмаси, закривається кришкою. Осередки великі, знімні і не знімні, глибина 2 см. Виробництво Китай.

 

Купити в Україні необхідну річ недорого можна в fromfactory. Ви можете здійснити оптовий замовлення або купити в роздріб. Продаж здійснюється від 1 шт. Організатор - простий у використанні і практичний в транспортуванні. Дешево купити цінну річ вам допоможе інтернет-магазин фромфекторі.

 

Відвідайте наш сайт, отримаєте додаткову інформацію про нашу продукцію, зробіть замовлення і вигідно вкладете свої гроші!