• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Павутинка термоклейова

Сортування:

Товарів на сторінці

Термоклейова павутинка - рятувальник в будь-якій ситуації

Сьогодні швейне майстерність дуже цінується, оскільки не кожен готовий витрачати стільки часу і сил на створення або ремонт одягу. В ході цього процесу використовуються технологічні матеріали, щоб виключити деформування виробів. Один з таких корисних помічників, який зручно зберігати вдома на випадок форс-мажору, -  термоклейова павутинка.

Основні дані про матеріал

Клейова стрічка для тканини необхідна для склеювання складових одягу, закріплення аплікацій, петлею і швів. Виглядає вона як прозорий і тонкий волокнистий матеріал. Якщо розглядати стрічку уважніше, проглядається силует павукової павутини, звідки і пішла назва.

Павутинка використовується для обробки низу одягу (підгину брюк, шортів або спідниць), проте не з усіма тканинами спрацює бездоганно. Виріб випускається як на паперовій основі, так і рулонами. Перший варіант за рахунок своєї сітчастої структури робить форму речі пластичнее, тому її зручніше застосовувати в тандемі з трикотажем. Рулони бувають різними, можна вибрати ширину в межах 0,6-5 см під потреби.

Для приєднання до тканини потрібен гарячу праску, однак прямий контакт з ним категорично заборонений. Велика ймовірність, що текстура матеріалу розплавиться і залишиться на підошві пристрою, звідки її важко видалити.

В середньому в одному рулоні йде 90-100 метрів матеріалу. Мотка вистачить надовго, якщо проводяться нескладні маніпуляції.

Види павутинки

Клейова стрічка-павутинка для тканини випускається з клейовим шаром по одній або відразу обидва боки. Одностороння використовується для створення жорсткого каркаса виробів або окремих їх елементів, а ось двостороння призначена для надійного з'єднання двох елементів між собою.

Також в асортименті є  термоклейова сіточка. На відміну від павутинки, вона характеризується більш високою жорсткістю, тому задіюється на більш щільних тканинах. З одного боку у неї паперова основа, яку прибирають після проходження праски.

Флізофікс - другий вид стрічок. Додатковий матеріал являє собою двостороннє неткане клейове полотно, яке відмінно підходить для невеликого побутового ремонту одягу. Як і сіточка, флізофікс випускається на захисній основі з паперу.

Специфіка використання клейової павутинки

Перш ніж обзавестися клейовий павутинкою для шиття, рекомендується ознайомитися з її особливостями:

  • продаються стрічки різної щільності, вибирати необхідно, відштовхуючись від типу тканини;
  • якщо одяг дорога, не варто самостійно її ремонтувати за допомогою павутинки, інакше можна погіршити зовнішній вигляд;
  • місце з'єднання з матеріалом стає щільніше;
  • при Підгинаючи тканини Термоклейові стрічку не бажано розміщувати на самому згині;
  • прання проводиться при температурі 50-60 градусів.

 Термоклейова стрічка - незамінний допоміжний матеріал, навіть якщо проблема виникла в найнесподіваніший момент. Головне, що потрібно від людини, - наявність поблизу праски і акуратність.