• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Рукавички

Сортування:

Товарів на сторінці

Кожній домашній господині хочеться, щоб все було чисто, в усьому був порядок, і при цьому, руки залишалися ніжними і доглянутими.

 

Як досягти такого разультату?

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити, як захисний засіб, рукавички, які допоможуть захистити шкіру ваших рук від пересихання, запалення, інфекцій і алергічних реакцій.

 

Вашій увазі представлений великий перелік різноманітної продукції, яка буде актуальна як в побуті, так і на виробництві:

· Рукавички силіконові

· гумові

· Одноразові поліетиленові

· господарські

 

Всі рукавички мають різне призначення для господарської діяльності в залежності від матеріалу виготовлення, але все виконують одну і ту ж функцію - захисну.

 

Гумові, силіконові і поліетиленові рукавички мають широке застосування для захисту від:

· бруду

· вологи

· Хімічних реакцій

·         в медицині

· косметологи

·         на виробництві

· В гігієнічних цілях

 

У них дуже зручно:

·         робити прибирання

·         мити підлогу

· посуд

· Фарбувати вікна

· Використовувати в приготуванні їжі

 

Гумові рукавички гладкі, непудровані, мають анатомічну форму, до складу входить натуральний латекс, який надає пружність і міцність.

Силіконові (вінілові) печатки не мають анатомічної форми, виготовлені з синтетичного полівінілхлориду і є абсолютно гіпоалергенними.

 

Поліетиленові рукавички користуються великим попитом:

· В харчовому виробництві

· Салонах краси

· Клінінгових службах

· Медичних закладах

· Перукарському мистецтві

 

Вони виготовлені з поліетилену низького тиску, є екологічно чистим продуктом, гіпоалергенні. Дуже популярні при роботі з харчовими продуктами і активно використовуються в кафе, ресторанах, продуктових магазинах.

 

Також, пропонуємо рукавички господарські, виготовлені з бавовняної тканини. Дуже популярні в будівельних і ремонтних роботах, захищають руки від:

· мозолів

· подряпин

· саден

· порізів

· Термічних уражень

 

Рукавички мають хорошу вентиляцію, не утрудняють рух пальців, не допускають потіння рук, не викликають алергічних реакцій. Полімерне покриття у вигляді напилення надає міцність виробу, продовжує термін експлуатації і зменшує рівень ковзання при роботі.

 

Всі представлені моделі можна недорого купити в роздріб та оптом. Зайдіть на сайт fromfactory.com.ua і підберіть необхідно вам виріб. Оптовим покупцям надаємо додаткові знижки.

 

Співпрацюйте з нами, і у вас руки будуть захищені, всі справи зроблені в повному обсязі, а гроші зекономлені!