• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пластир

Сортування:

Товарів на сторінці

У літній період часу дуже часто трапляються всілякі порізи, садна, мозолі, водянки, подряпини. Для того щоб захистити рану від інфекції і знеболити пошкодження застосовують бактерицидний пластир.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого бактерицидний пластир на тканинній основі. Пластир призначений для зовнішнього застосування і має антисептичну дію. У картонному пакеті знаходиться 10 позицій, кожна з яких має індивідуальну упаковку. Розмір 2 см. Х 8 см. На внутрішній поверхні пластиру є бинтова прокладка, покрита захисною плівкою. При знятті захисної плівки, бинтова поверхню накладається безпосередньо на рану і надійно фіксується липкими краями пластиру. Пластир має тілесний колір поверхні, що робить його мало помітним при вживанні.

 

Пластир бактерицидний можна купити оптом. Замовлення здійснюється від 1 упаковки, в якій є 30 пакетів по 10 шт. В результаті одна упаковка налічує 300 шт. індивідуального захисного засобу. Дешева ціна за таку велику кількість пластиру вас дуже обрадує, так як для оптових покупців ми передбачили цікаві пропозиції і додаткові знижки.