• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ролики для чищення одягу

Сортування:

Товарів на сторінці

Купити ролики для чищення одягу

Ролики для одягу - це інструменти, за допомогою яких легко зібрати з одягу пил, ворсинки тварин, хлібні крихти та інший бруд. Вони компактні і легко транспортуються. Тому липкий ролик для чищення одягу можна брати з собою в гості або туди, де є ймовірність незначного забруднення. Крім того, такий інструмент підійде для чищення м'яких іграшок, салону автомобіля, м'яких меблів та інших виробів з текстилю.

Переваги

Ролик для чищення одягу набагато ефективніше щітки і має ряд переваг:

  • стрічка, якою покрита верхня поверхня ролика, містить в собі безпечне клейку речовину;
  • добре продумана конструкція дозволяє легко використовувати інструмент;
  • клейова стрічка зручно замінюється в разі потреби;
  • валик відмінно справляється з брудом, при цьому не залишає ніяких слідів на оброблюваної поверхні одягу.

Вибираючи ролики для одягу необхідно враховувати деякі аспекти.

Рекомендується купувати валик, у якого стрічка має вигляд спіралі, таким чином її легше відклеюватися від поверхні одягу в процесі чистки.
Найкраще вибирати інструмент у якого ручка виготовлена ​​з пластику. Її легко утримувати в руці під час чищення і після завершення можна повісити ролик на місце.
Також бажано вибирати липкий ролик для чищення одягу з чохлом. В цьому випадку стрічка не висохне, і на її поверхні не буде накопичуватися зайвий шар пилу.

Що можна почистити?

Компактний мобільний валик з липкою поверхнею стане незамінним помічником в будинку. Його можна застосовувати в багатьох випадках.

Якщо в будинку є лампи з абажурами, то їх легко можна очистити за допомогою маленького валика, провівши ним кілька разів по поверхні.
Дно сумки постійно всипане дрібним сміттям або крихтами. Допомогти зможе тільки ролик для чищення одягу. На його липку поверхню прилипне вся грязь, що скупчилася на дні.
Швидко очистити поверхню м'яких меблів або килима допоможе валик для ворсу. Інструмент не тільки швидко збере шерсть тварин і крихти зі стільців, а й відмінно попрацює під диваном, куди складно залізти віником або шваброю.
Під час нанесення макіяжу, ви перекинули баночку з глітером, і блискучі частинки розсипалися по килиму і підлозі - що робити? Як позбутися від цієї неприємності? На допомогу знову прийде липкий валик, який не гірше пилососа впорається зі своїм завданням.
Коли б'ється посуд, від неї залишаються не тільки великі осколки, а й маленькі частинки, які не завжди можна побачити. Зібрати їх допоможе валик для ворсу.
Валик для чищення одягу при необхідності легко замінить малярський. Їм легко і зручно фарбувати стіни, які будуть мати ідеально гладку поверхню і рівномірно нанесений шар барвистого матеріалу.
Можна відмінно очистити штори від осілого пилу, не знімаючи їх з вікна. Всього кілька рухів і свіжість повертається.
Це ще не всі способи використання універсального інструменту для чищення одягу. Область застосування дуже широка.