• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Термометри

Сортування:

Товарів на сторінці

Термометри - надійний і точний визначник температури повітря

Щоб зрозуміти, як одягнути себе і свою дитину, потрібно придбати вуличний градусник. Він кріпиться на віконну раму зовні і показує температуру навколишнього середовища. Є такі ж термометри, але для кімнат.

Термометри для вулиці: види і принцип роботи

Вуличний градусник - це вимірювальний прилад, призначений для визначення температури зовнішнього повітря.

Існує 3 види пристроїв:

механічні;
спиртові;
електронні.
Більшість людей набувають спиртові термометри. Вони мають традиційну шкалу. По центру знаходиться колба з рідиною, яка розширюється або звужується під впливом температури. Такі термометри тендітні. Та й цифри на шкалі не завжди можна розгледіти з вікна.

Дія механічного градусника засноване на зміні металевої спіралі, яка з'єднана зі стрілкою і змінює своє положення під впливом температури повітря. Таким пристроєм користуватися просто, але у нього велика похибка.

Останнім часом став популярний електронний вуличний термометр. Усередині нього розташована металева дріт з резистором, яка реагує на температуру навколишнього середовища.

Кімнатні градусники: різновиди та механізм дії

Кімнатні термометри адекватно показують температуру тільки в приміщенні. Так само, як і вуличні, бувають декількох видів:

механічні;
електронні;
рідинні;
дерев'яні;
метеостанції.
Механічні вимірювальні прилади використовуються найчастіше. Вони вважаються найнадійнішими.

Електронні кімнатні термометри працюють від акумулятора, тому вимагають періодичної підзарядки. У приладів є дисплей і кнопки для управління. Деякі моделі термометрів можна з'єднати з системою розумного будинку.

Рідинні термометри є найпростішими у використанні. Механізм дії такий же, як у механічних вуличних термометрів. У колбі знаходиться забарвлена ​​рідина, яка під впливом температури звужується або розширюється.

Є маленькі кімнатні метеостанції. Вони виглядають, як електронні градусники, але мають безліч опцій. Їх можна використовувати як вимірювальні прилади для визначення вологості повітря.

У дерев'яних термометрів корпус виконаний з дерева. На ньому є шкала і колба з рідиною. Це універсальні моделі, які часто використовуються вдома і на робочому місці.

Кімнатні і вуличні термометри показують температуру від -40 до + 50 ° С. Тому їх можна використовувати в лабораторних умовах.

Де купити термометри для дому та вулиці

Придбати кімнатні або вуличні градусники можна в спеціальних магазинах або в інтернеті. Багато людей користуються сайтами різних організацій. Там можна замовити вимірювальні прилади оптом чи вроздріб, отримавши при цьому якісні термометри за доступними цінами. Багато компаній при оптовій купівлі надають знижки або акції.

У кожної людини обов'язково повинні бути кімнатний і вуличний термометри. Це необхідно для того, щоб завжди знати, яка погода і як краще одягнутися.