• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Вантузи

Сортування:

Товарів на сторінці

Всі люди хоча б раз в житті стикалися з засмітненням у трубах. Елементарний і найбільш доступний пристрій, за допомогою якого людина, що погано розбирається в сантехнічних роботах, може усунути засмічення в трубах, це вантуз.

Як прочистити стоки вантузом

Найчастіше труби забиваються в самих вузьких місцях. Не завжди це засмічення можна видалити за допомогою різних хімічних засобів для очищення, так як можна пошкодити трубу. Але такого не станеться, якщо застосовувати вантуз.

Принцип роботи вантуза схожий на принцип роботи насоса. За допомогою вантуза створюється гідравлічний удар, і застояне сміття проходить далі по трубах. Для того щоб ефективно прочистити трубу від засмічення, необхідно правильно встановити вантуз. Наприклад, якщо використовувати вантуз для раковини, то треба щільно накрити отвір для зливу води в раковині. При поганому приляганні країв поршня до сантехніки і не повністю закритому отворі, не можна буде досягти необхідної сили удару. Після цього необхідно зробити кілька якомога більше різких натискання на ручку вантуза. Рекомендується здійснювати 3-5 поштовхів за один підхід. Повторити 2-3 рази.

Подібним чином застосовують вантуз для унітазу. Просто в залежності від місця застосування, можна підібрати відповідний діаметр поршня.

Для того щоб не забруднитися при роботі з вантузом, необхідно переодягнутися в стару або спеціальну для таких випадків одяг і надіти рукавички.

Після кожного використання вантуз необхідно ретельно помити миючими і дезинфікуючими засобами.

Іноді за допомогою одного вантуза не виходить прочистити стоки. У таких випадках перед його застосуванням можна скористатися спеціальним засобом для прочищення каналізації. Але оскільки такі кошти можуть зіпсувати труби, краще проконсультуватися перед цим з фахівцем.

Де можна придбати вантуз

Незважаючи на те, що зараз продається достатня кількість сучасних пристроїв, багато людей для прочищення стічних труб користуються вантузом. Це найзручніше у використанні і одночасно саме практичне і надійне пристрій для видалення засмічень в трубах. У нашому магазині можна купити вантуз за прийнятною ціною. Якщо регулярно використовувати вантуз для ванної, можна запобігти появі великих засмічень в трубах. Перевага вантузів перед іншим сантехнічним обладнанням в тому, що вони недорогі, не займають багато місця, їх можна використовувати багато разів.