• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Стругачки косметичні

Сортування:

Товарів на сторінці

У косметичці сучасної жінки обов'язково знайдеться контурний олівець для губ, очей чи брів. Контурний олівець є важливим атрибутом при нанесенні макіяжу, оскільки саме за його допомогою ви зможете створити виразні форми та чіткі контури. Для того щоб провести чітку лінію, будь-який контурний олівець необхідно періодично заточувати.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого косметичну точилу. Стругачка косметична відрізняється від звичайної канцелярської. Вона виготовлена ​​із пластику та має два отвори для олівців різного діаметру. Металеві леза в отворах розташовані до осі симетрії олівця під тупим кутом. Таке розташування розраховане на м'яку та жирну текстуру грифеля, роблячи кінчик не дуже довгим і запобігаючи його частій поломці. Довжина оголеної частини грифеля залежить від його діаметра: чим товщі грифель, тим коротше заточення.

Точилка косметична можна дешево купити в роздріб, продаж виробляється від однієї одиниці. Не намагайтеся заощадити на красі та заточувати олівець ножем або канцелярською точилкою, ви залишитеся лише у програші.

Для оптових покупців ми передбачили додаткові знижки та цікаві пропозиції. Заходьте на наш сайт та дізнавайтеся подробиці.

Fromfactory – все для вашої краси та затишку!