• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Гофрований папір

Сортування:

Товарів на сторінці

Різноманітність гофрованого паперу
Папір гофрований – дуже зручний матеріал, який легко купити і надалі використовувати як у рукоділлі, так і в інших сферах. Але для різних цілей потрібні різні типи. Основні характеристики крепового паперу:

 • товщина;
 • колір;
 • фактура.

Незважаючи на молодий вік, матеріал швидко завоював популярність. Вперше такий папір був використаний як підкладка під капелюшки у коробках. Такий спосіб дозволяв любителькам красивих капелюшків не турбуватися про збереження речі під час транспортування. Сьогодні завдяки сучасним технологіям можна набути різних відтінків матеріалу.

Типи паперу
Для рукоділля упаковка – справжня знахідка. Варто купити гофрований папір, і ви отримаєте чудове оформлення для подарунка. Товар досить еластичний і здатний легко набувати будь-якої форми. При цьому, якщо пом'яти звичайний папір – то вона виглядатиме неакуратно, а гофра надає упаковці шарму.

Матеріал широко використовується для оформлення букетів. Його просто поєднувати з іншими елементами декору, вона дає гарний об'єм. З паперу виходять гарні композиції та дитячі вироби. Колірна гама сприяє бажанню займатися творчістю.

На вигляд розрізняють два види:

Гофр. У цього матеріалу крок стиснення досить великий. Ступінь щільності та стиску допомагає зробити якісні речі.
Кріпована. Основна перевага – багато кольорів. Дрібна фракція гофри дозволяє робити з неї різні фігурки. На дотик папір дуже приємний.
Ще одна класифікація проводиться у висоті шару гофри чи флюта. Найбільший розмір – майже 5 мм, мінімальний – 1,6 мм.

Існує дві форми випуску паперу: у рулонах та листах. Перша найчастіше використовується для пакувального матеріалу. Для великих ящиків чи коробок вибирають листи.

Особливості паперу
Папір з гофрою є основою ще однієї пакувальної сировини – гофрокартона. Картон використовується не лише зовні. Це відмінний прошарок для перекладання товарів, особливо тендітних.

Велика перевага, яку має гофрований папір – ціна. За невелику вартість ви отримуєте екологічно чистий товар. У плані упаковки – це альтернатива плівки з бульбашками, яка не піддається переробці та має великий період розкладання.

Низька собівартість паперу пов'язані з технологією виробництва. Її нерідко виготовляють із вторинної сировини. Тому екологічна безпека проглядається з усіх боків.

З інших плюсів варто зазначити:

 • гнучкість, що дозволяє використовувати папір для пакування та заповнення внутрішніх порожнин;
 • висока щільність, що дозволяє не турбуватися про товари під час транспортування;
 • забезпечує безпечне зберігання;
 • невелика вага, що важливо під час пересилання вантажів – не збільшує його масу;
 • нетоксична, легко розкладається навіть під дією води.

Купити гофрокартон можна у господарських магазинах.
Паперові букети
У Японії є такий вид виробу, як орігамі. Це складання паперових листів таким чином, щоб вийшла фігурка. Поява гофрованих кольорових рулонів дозволили майстриням створювати гарні та об'ємні орігамі.

За певних навичок квіти виходять як справжні. А якщо такий букет прикрасити цукерками – вийде оригінальний подарунок.

Просте комбінування з іншими декоративними товарами дозволяє використовувати свою фантазію та створювати справжні шедеври.