• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Голки (для сліпих)

Сортування:

Товарів на сторінці

Голки Для сліпих сталь 12голок

10.92 грн

14.70 грн

Навіть якщо ви не є швачка, то в процесі життя все одно стикаєтеся з ситуаціями, коли необхідно щось зашити, заштопати, пришити. Для цієї процедури завжди приємно мати голку із зручним вушкам.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити голки для слабозорих і сліпих. Вушко голки виготовлено таким чином, що нитку не треба просовувати в отвір, а просто необхідно опустити в розріз, що знаходиться на кінчику голки вушка. Нитка фіксується у вушці та утримується за допомогою спеціальних гачків, які не дозволяють їй випасти. При цьому нитка не вислизає під час шиття і не рветься. Таке легке втягування нитки в голку заощадить ваш час і не змусить нервувати через невдалі спроби. Особливо зручно шити такою голкою, коли необхідно часто міняти колір нитки.

Голки для людей з вадами зору можна дешево купити в роздріб. Продаж здійснюється від одного впакування, в упаковці 12 шт. різного діаметра та розміру, кожного по 4 шт. Голки виробництва Китай виготовлені із міцної сталі, яка відполірована та нікельована зверху. Термін використання необмежений.

Голки для людей з вадами зору можна купити оптом. Для оптових покупців ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки.

Fromfactory піклується про вас!