• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Голки для в'язаних речей

Сортування:

Товарів на сторінці

Зв'язавши гарну незвичайну річ, дуже важливо правильно пошити всі деталі, тому що від якісного шва залежить загальний вигляд виробу. Для цього вам знадобиться голка або гачок.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити голки для зшивання в'язаних речей. Голка виробництва Китай виготовлена ​​з пластмаси, дуже легка та зручна у використанні. Призначений для ручного використання. На відміну від металевої голки немає небезпечно-гострого кінця і є гнучкішою. Чудово підійде для дитячого рукоділля. Довжина 7 см. Завдяки гладкому стрижню стібки робляться набагато швидше. Велике вушко дозволяє втягувати нитку будь-якої товщини. Пластмасова голка користується популярністю серед любителів в'язання та відмінно підійде для будь-якого типу пряжі.

Пластмасову голку можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Корисно мати голки різних розмірів, оскільки розмір голки впливає розмір стібка. Ця невелика корисна річ пригодиться вам для виготовлення помпонів і прикрас з пряжі.

Пластмасову голку можна купити оптом. Роблячи оптову покупку, ви стаєте учасником цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Fromfactory.com.ua відкриває цілу низку цікавих речей у світі рукоділля. Завітайте на наш сайт – і ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно.