• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

НАБОРИ ДЛЯ ВИШИВАННЯ

Сортування:

Товарів на сторінці

Набори для вишивання в інтернет-магазині «From factory»
Вишивання хрестом – популярне хобі серед рукоділок. Шиття дозволяє розслабитись, відволіктися від проблем, а готовий виріб стане вишуканим предметом одягу чи інтер'єру. Різноманітні сюжети дають змогу вибрати цікавий варіант. Набори для вишивання інтернет магазин «From factory» пропонує купити за доступною ціною для новачків, а також досвідчених майстринь. Набір має спеціальну тканину, нитки та схему, щоб легко створити справжній шедевр.

Тканина
Набір містить спеціалізоване полотно – канву. Вона має особливе плетіння, що забезпечує своєрідну розмітку, щоб створювати однакові за розміром хрестики. Канва виготовляється з бавовни. Вона щільна і має форму після вишивання картини. Особливості тканини:

деталізація вишивки;
естетичність, реалістичність картинки;
зручність;
простота використання.
При вишивці малюнку на іншій тканині використовується спеціальна накладна канва, яка дозволяє вишити картину та легко видалити нитки розмітки.

Нитки
Набори для вишивання хрестиком утримувати нитку – муліне. Це натуральна бавовна, яка має широку колірну гаму, стійка до руйнування пігментів. Вишивка з муліне зберігає свій первозданний вигляд довгі роки. У наборах нашого інтернет-магазину є нитка муліне від перевірених виробників. Нитки не линяють при тепловій та вологій обробці. Муліне має 6-8 тонких ниток, що дозволяє майстрині вибирати потрібну товщину для вишивання.

Голки
Набір для вишивання нитками за демократичною ціною комплектується спеціальними голками. Вони мають тупий кінець, що не ушкоджує полотно під час роботи. На тканині не залишається жодних слідів, а хрестики виходять ідеально рівними.

Кожен набір для вишивання містить голки відповідного розміру. Вони підбираються, виходячи з виду канви та кількості ниток. Інструмент має номер 13-28, який свідчить про розмір.

Вушко голки має овальну форму з невеликим розширенням зверху. Це дозволяє легко одягати муліне навіть у кілька ниток. Інструменти в наборах нашого каталогу не мають жодних пошкоджень та шорсткостей – поверхня гладка, без зубців.

Малюнок
Кожен набір має схему для вишивки та докладний опис із розшифровкою. Є підказки, де і який колір на малюнку використати. У нашому каталозі представлені набори з брошурами, а також нанесеними на канву схемами.

Щоб рівномірно натягнути тканину можна використовувати спеціальні п'яльці. Це робить вишивання зручним і запобігає перекосам і нерівномірності натягу.

Техніка вишивки хрестиком
При вишиванні на канві робляться похилі стібки, що формують хрест. Стандартна технологія передбачає розташування елементів рядами, формуючи половину хреста в один бік. Після повернення необхідно прокладати напівстібки назад. Важливо відзначити, що верхній стібок повинен дивитися в один напрямок, що забезпечує акуратність роботи. Згідно зі схемою набору, потрібно зашивати елементи полотна хрестами відповідного кольору. Після цього необхідно перейти до наступного відтінку вишивання. Виріб має добре виглядати з обох боків. Краще уникати великих вузлів, протяжок, неакуратних закріплень. Досвідчені майстрині стверджують, що на зворотному боці роботу можна судити про вишивальницю.

Купити набір для вишивання хрестиком за доступною ціною
У нашому магазині представлений широкий асортимент наборів для вишивання. Ми пропонуємо купити товари для дозвілля, а також як подарунок на свято. Наші вироби створені за сучасними технологіями популярними виробниками. Щоб зробити замовлення набору, оформіть заявку або зателефонуйте. Ціни на позиції є досить демократичними.