• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Осередки для бісеру

Сортування:

Товарів на сторінці

Стильний органайзер для бісеру – синонім зручності на робочому місці
Бісер – це дуже цікавий елемент рукоділля. З його допомогою можна зробити стильну вишивку, створити цікаві маленькі речі та стильні прикраси. Сучасні умілиці творять справжні чудеса. Це чудовий спосіб виготовити ексклюзивні речі. Більшість займається бісером для себе, але є й те, для кого хобі – це ще й надійне джерело прибутку.

Але проблема в тому, що бісер дуже дрібний і його треба тримати гаразд. Для цього варто придбати спеціальні органайзери для бісеру. Вони бувають різного типу –одинарні та певна кількість кольорів.

Чому потрібні контейнери для бісеру.
Працюючи з дрібними деталями, дуже важливо утримувати в порядку робоче місце. Тоді нічого не загубиться і буде під рукою. Осередки для бісеру допоможуть розкласти все за кольорами, з них зручно брати по одному елементу і, не відволікаючись, займатися своєю роботою. Це дуже заощаджує час. Важливо вирішити, що вам потрібно.

Для першої роботи варто купити контейнер для бісеру на кілька кольорів. Але у продажу існує багато відтінків. Тому для кожного наступного разу можна купити новий органайзер або просто докуповувати коробочки для бісеру, які розраховані на один тон.

Серед явних переваг можна назвати:

  • Зручність. Зазвичай бісер продається в пакетиках, але з нього, на відміну від комірки, складно витягнути потрібну кількість елементів.
  • Мобільність. Органайзери для бісеру зручно брати із собою. Щоб закінчити роботу, достатньо просто закрити кришку. З таким пристосуванням можна займатися улюбленою справою скрізь: поїздом або літаком.
  • Невеликий розмір та вага. Контейнери легко розміщуються в сумці, в столі або просто в скриньці.
  • Організованість. Можна спокійно підготуватися до роботи, розкласти все за кольором.
  • Акуратність. Під час рукоділля великий ризик того, що бісер може бути на підлозі. З коробочками він стає значно нижчим.

Зовнішній вигляд органайзера – це приємний бонус для рукоділок.

Замовляємо контейнери для бісеру правильно
При замовленні контейнера велике значення має те, як постійним є ваше захоплення. Якщо це ваш дохід або заняття бісероплетінням відбувається регулярно, краще взяти органайзери на велику кількість осередків. Можна купити одразу кілька штук. Для зручності слід використовувати наклейки, на яких будуть написані назви кольорів. Потім можна докуповувати одинарні осередки менш поширених відтінків. Форму та розмір потрібно вибирати на свій особистий смак.

Ще одним важливим моментом є зручність перенесення. Деякі контейнери оснащені ручками. Для одинарних коробочок можна купити звичайну ємність із кришкою та у неї складати осередки.