• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Power Bank. Акумулятори портативні

Сортування:

Товарів на сторінці

Power-bank це один рятівник наших мобільних телефонів. Ще зовсім недавно люди говорили, що без смартфона сьогодні нікуди, але зараз уже нікуди – це без повербанку. Наш телефон щодня виконує сотні завдань, починаючи від дзвінків, закінчуючи оплатою за комунальні послуги, не кажучи вже про тисячі надісланих повідомлень, перегортання новин у соціальних мережах, слухання музики, або навіть читання книг під час поїздки у міському транспорті. Ну як із цими всіма завданнями впорається однієї маленької, стандартної телефонної батареї? Ніяк! Тут те й приходить на допомогу найкращий друг смартфона - повербанк, який готовий понести на собі 2-3 зарядки точно. А ще краще, коли сам повербанк може додатково підзарядитись від сонця, якого в нашій країні не дефецит.

Такі додаткові акумулятори для ваших телефонів пропонує Фромфектори за дуже доступною ціною. Купити можна і оптом і в роздріб, і забути про проблему розрядженого телефону раз і назавжди.

Придбати повербанк можна на нашому сайті або в магазині, який знаходиться в місті Харкові. Надсилаємо ми посилки щодня до будь-якого міста України, і не тільки. Ми працюємо для вашого комфорту!