• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Прищіпки

Сортування:

Товарів на сторінці

Прищіпки для білизни - нехитрі, але такі необхідні помічники у господарстві кожної жінки, мами, подружжя. Щодня ми проводимо по кілька прань, особливо в літню пору року, коли одяг швидко мажеться, але також швидко і висихає.
І ми навіть не надаємо особливого значення цим маленьким предметам, за допомогою яких одяг щільно кріпиться до мотузки для білизни, не спадає і не злітає з неї.
Але спробуйте висушити хоч щось не скориставшись цими маленькими і такими незначними інструментами.
Прищіпки для білизни можуть бути виготовлені з дерева або пластику. Але останнім часом господині віддають більше переваги саме другому виду прищіпок, так як за своєю конструкцією вони надійніші і довговічніші.
Фромфектори пропонує своїм покупцям кілька видів прищіпок, за доступними цінами. Це можуть бути різнокольорові та однотонні набори. Купити їх можна оптом і в роздріб, замовивши на нашому сайті, і ми відправимо вам їх у будь-яке місто України, зручним для вас способом доставки!
Фромфектори дбає про те, щоб і ціни та якість для наших покупців були максимально прийнятними! Замовляйте товар у нашому магазині одного разу та залишайтеся з нами назавжди!