• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Секатори

Сортування:

Товарів на сторінці

Секатор

61.74 грн

83.16 грн

Секатор - це садовий інструмент, що дає нове життя вашим рослинам, хоч би як парадоксально це звучало. Тільки завдяки йому можна правильно сформувати будь-яку культурну рослину, не завдавши їй шкоди. Всі садівники, флористи, виноградарі знають, що обрізавши старе - даєш життя новому, більш здоровому, особливо якщо говорити про родючі рослини, кущі або дерева. А якщо залишити їх такими, як є, вони швидко перестануть бути ефективними і плодоносними.

Існують різні види секаторів, які відрізняються між собою за формою леза. Так є площинний і контактний вид секатора. Площинний має прямі леза, а контактний – одне лезо та упор. Вибір секатора залежить від цілей та завдань, які ставить перед собою користувач.

Фромфектори пропонує вам універсальний секатор, який підходить для різних видів робіт. Докладніше про нього можна прочитати в описі, що знаходиться під кожним товаром.

Придбати секатор можна просто, попередньо оформивши замовлення на нашому сайті. Купити його можна за оптовою чи роздрібною ціною.

Наша компанія дбатиме про те, щоб усі покупки наших покупців були максимально вигідними та корисними. Ми працюємо для вашого комфорту!