• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Браслети дитячі

Сортування:

Товарів на сторінці

Браслет детский кулька

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий восьмикутник

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий зірочка

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий квіточка

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий метелик

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий обруч на руку

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий прямокутник

12.18 грн

16.80 грн

Браслет дитячий троянда

12.18 грн

16.80 грн

Прикраси для маленьких принцес
З раннього віку дівчатка починають цікавитись прикрасами. Якщо ваша дочка чи онука з-поміж таких дівчаток, то ваше завдання – допомогти дитині. Вибирайте разом із дівчинкою прикраси, підбирайте варіанти їх поєднань. Це допоможе сформувати у маленької леді почуття смаку та любов до краси.

Яка біжутерія підійде для дитини
Як в офлайн, так і в онлайн-магазинах можна підібрати біжутерію для юної принцеси на будь-який смак та гаманець. Серед безлічі шпильок, кулонів і кілець особливим коханням у модниць та їхніх мам користуються браслети для дітей. Не завжди можна підібрати ніжне і зручне кільце на дитячий пальчик, кулони зазвичай губляться, а замість шпильок набагато практичніше використовувати гумки. Хоча браслет – практично універсальна прикраса. Не рекомендується одягати браслети дівчатам менше трьох років, хоча деякі виробники біжутерії створюють браслети навіть для немовлят.

Всі дитячі браслети можна умовно поділити на 2 види:

браслети на гумовій основі;
браслети на основі-ланцюжку.
Основу прикрашають декоративні вставки та підвіски у вигляді геометричних фігур, кольорів, рослин і навіть тварин. Фурнітура для дитячих браслетів створена таким чином, щоб не поранити ніжну шкіру дитини. Самі браслети невагомі, не заважають і не тиснуть на руку.

Як вибрати підходящий браслет дитячий
Знайти відповідний дитячий браслет вам допоможуть уподобання дівчинки. Якщо вона любить витончені вироби, то зверніть увагу на вироби з ніжних намистин. Якщо дівчинка віддає перевагу спортивному стилю, тоді їй підійдуть гумові браслети.

Браслети на гумовій основі зазвичай купуються для більш ніжного віку, тоді як браслети на ланцюжках – для старших панночок. Кожна дівчинка зможе вибрати для себе браслет до смаку, і не один.

Не знаєте, що подарувати дівчинці на свято? Купуйте їй браслет або навіть набір браслетів. Підбираючи браслети під свій щоденний образ, юна модниця буде вчитися створювати образ та поєднувати одяг із прикрасами. Індивідуальність будь-якої дівчинки підкреслить браслет із її ім'ям. Придбати таку прикрасу можна на замовлення.

При покупці розпитайте про якість та розмір браслета. Занадто маленький браслет давитиме на ручку, що неприпустимо. Великий браслет легко втратити. Ідеальним варіантом для вас може стати прикраса з розміром, що регулюється.

Що стосується якості виробу, воно повинно бути виконане з безпечних гіпоалергенних матеріалів. Крім того, браслет не повинен дряпатися або завдавати незручностей.

Не треба думати, що бажання малюка купити браслет – це пустощі. Прикрашаючи себе, дівчинка самовиражатиметься. Тим більше, якщо браслети носить мама, адже будь-яка дитина наслідуватиме дорослого. Якщо браслет буде кольоровим, то з самого раннього віку ви зможете вивчати з малюком кольори та відтінки. Щупаючи браслет, дитина розвиватиме дрібну моторику. А підвіски у вигляді квітів чи тварин сприяють розвитку мови. Тому, купуючи браслети доньці, ви не тільки допомагатимете їй ставати творчою особистістю, а й розвивати її.