• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пилозбірники

Сортування:

Товарів на сторінці

В даний час існує досить багато коштів, які допомагають підтримувати чистоту, затишок та комфорт в приміщенні.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити Дастер - мітлу для пилу. Цей атрибут чистоти добре відомий домашнім господаркам і користується попитом багато десятиліть. Волоть складається із пластмасової ручки і синтетичного волокна, яке має яскраву привабливу забарвлення. Волоть дуже проста у використанні і незамінна в важкодоступних місцях, прекрасно підходить для регулярного прибирання книжкових полиць, декоративного інтер'єру, комп'ютерної техніки. Пил притягається до волоті завдяки електризації волокон, потім мітлу можна струсити або промити проточною водою. Сушити в підвішеному стані. Перед наступним застосуванням Дастер необхідно наелектризована. Не залишає подряпин.

Купити мітлу для пилу можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Дешева ціна виробу здасться вам смішний, а користь від зробленої покупки буде дуже відчутною.

Дастер можна купити оптом, і при цьому значно заощадити суму витрат. Для оптових покупців у нас передбачені цікаві пропозиції і додаткові знижки.

Fromfactory пропонує товари тільки кращої якості!