• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

ПЕРЛИ НАТУРАЛЬНІ

Сортування:

Товарів на сторінці

Перли – натуральний камінь для поціновувачів прекрасного
Натуральні перли – один з найунікальніших каменів, що широко застосовується в ювелірних прикрасах. Це єдиний матеріал, який виробляє у природі живу істоту (молюском). Він набув своєї популярності ще з давніх часів і є модним у наш час. Раніше його носили тільки в елітних колах, зараз він доступний усім любителям натуральних прикрас.

Різноманітність перлів
Природа подарувала людям готовий камінь, який не потребує спеціальної додаткової обробки, а також перламутр для прикраси. Виріб настільки ніжний і жіночний, що древні римляни навіть присвятили його богині Венері.

Перли можуть мати різноманітну форму:

сфера (має ідеально правильну круглу форму та цінується досить високо);
півсфера має злегка довгасту форму;
крапля (перли натуральні мають форму довгої або короткої сльози і використовуються в сережках і підвісках);
рис (намистини овальної форми широкі посередині і вузькі з боків);
бароко – це камінь неправильної форми, що має абстрактний вигляд;
напівбароко (форма каменю схожа на перераховані вище, має несиметричну природу);
кнопка (камені плоскої форми, схожі на диск);
Колір перлин залежить насамперед від виду молюсків, і навіть від умов природи, у яких вони створювалися. Внаслідок гри світла між шарами камінь випромінює характерний блиск. Також широко використовується внутрішній шар раковини – перламутр. Він цінується за незвичайний блиск та прозорість. Існують навіть ферми, де займаються вирощуванням даного каменю, а перламутр є своєрідним побічним продуктом, що застосовується у різних галузях.

Натуральні перли, що використовуються в ювелірних прикрасах, поділяють на такі типи:

прісноводний;
перлини південних морів:
акойя, який видобувають із морів біля Японії.
Переваги придбання натуральних перлів
Щоб переконатися як цей вид каменю, досить покласти його на світлу поверхню. У цьому випадку перлина буде переливатись і випромінюватиме зсередини світло. Якщо ж між затіненою і яскравою ділянкою є різкий контраст, то це високоякісні перли, які відповідно й коштують дорожче.

У магазині Фромфектори надається можливість купити перли натуральні за прийнятними цінами. Вартість кольє залежить насамперед від розміру, форми та відтінку перлини. У нас можна придбати кольє різноманітних відтінків: білого, чорного, бежевого перламутрового, бузкового. Зробити покупку в нашому інтернет-магазині можна в роздріб, а при оптових придбаннях є можливість взяти участь у різноманітних акціях та спеціальних пропозиціях. На сайті компанії є всі необхідні контакти, щоб поставити запитання щодо продукції та оформлення замовлення.

Купуйте натуральні перли, інвестуючи в себе. Вироби з цього каменю подарують жіночність, шарм та шляхетність. Це відмінний подарунок для тих, кого любите, хто вам дорогий.