• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Лінійки

Сортування:

Товарів на сторінці

«Сім разів відміряй, один раз відріж» - так говорить народна мудрість. І це дійсно вірно, адже відрізати можна тільки один раз. У повсякденному житті без вимірювального приладу ви ніяк не зможете обійтися. Вірним і незмінним помічником є ​​лінійка.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити лінійку портняжную. Лінійка дерев'яна, довжиною 1 м., Призначена для вимірювання довжини тканини і побудови креслень. Така довжина лінійки дозволить вам креслити довгі лінії без проблем. Завдяки якісно нанесеною розміткою результати вимірювань будуть гранично точними, теги не змивається, не залишає слідів на тканині.

дана довжина лінійки служить шаблоном для нарізки тканини

використовується при необхідності відрізати певний відрізок від великого рулону стрічки або тканини.

 

Такий вимірювальний прилад дуже необхідний в побутових умовах. Купити недорого лінійку дерев'яну можна в роздріб. Продаж здійснюється від однієї одиниці.

 

Оптова покупка обрадує вас додатковими знижками і цікавими пропозиціями. Натисніть на клавішу «оформлення замовлення», і наші співробітники швидко та якісно зберуть і відправлять ваше замовлення в будь-яку точку України. Адже співпрацювати з нами швидко і розумно!