• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Шприци кондитерські для крему

Сортування:

Товарів на сторінці

Пристосування для краси ваших солодких виробів
Випічка для гостей у будь-якої господині відрізняється на вигляд від тієї, яка подається на домашній стіл. Ми намагаємося подати страву якомога ефектніше. Якщо ви відчуваєте, що ваша фантазія у питанні оформлення їжі трохи вичерпалася, рекомендуємо купити кондитерський шприц із насадками, який вирішить проблему, або кондитерський мішок.

Не для ліків, а для верхівок
Щоб десерти радували красивими квітами або фігурками на поверхні, які викликають захоплення, перш ніж попадуть до рота, кондитерський шприц із насадками для крему продуманий як спеціальний інструмент.

Можна придбати шприц, до якого додається кілька головок. Відрізняються вони формою зрізу: прямий, косий, клиноподібний, зіркоподібний, зигзагоподібний і у вигляді мережива.

Перед вами відкриється величезне поле творчості. Навіть новачкові буде легко за допомогою шприца навчитися прикрашати свої твори смачними їстівними трояндочками, вензельками, написами з найкращими побажаннями та іншим.

Шприц легко розібрати та вимити, у використанні він не приносить жодних складнощів. Крем видавлюється за допомогою поршня, як і в подібному медичному приладі.

Кондитерські шприци бувають об'ємом від 200 г до 2 кг, але оптимальні для прекрасного оформлення, розраховані на 1 кг.

Безпечна харчова пластмаса, з якої виготовлений шприц, не завдасть шкоди, контактуючи із вмістом.

Пристрій можна купити дуже дешево.

Диво з мішка
Якщо ви досвідчені або вам легше діяти, коли ви відчуваєте продукт руками, купити кондитерський мішок з насадками буде зручніше. Знімні деталі у разі також забезпечують варіативність у малюванні кремом.

Якщо досвід в оформленні десертів слабенький, то необхідно запам'ятати, що:

наявність рівного зрізу спростить створення написів та орнаментів;
косий край незамінний у малюванні облямівок;
двосторонні миски – для прикраси листочками.
Особливо підходять мішки для малювання складними кондитерськими сумішами, наприклад шоколадним кремом або збитими вершками.

Якщо вам лінь після кожного вживання його прати і кип'ятити (що бажано), ви можете купити одноразові кондитерські мішки для крему. Продаються вони десятками і стоять, до речі, копійки.

Одноразовий кондитерський мішок, як правило, двошаровий і зсередини він абсолютно безпечний.

Без нього просто не обійтися, якщо ви хочете розділити радість прикраси солодощів зі своїми дітьми чи подругами.

Шприц або мішок не зроблять ваші торти смачнішими, але радість від самого процесу прикраси виробів та їх естетичний зовнішній вигляд принесуть масу радості. Пристосування для оформлення десертів можна замовити додому за адресою fromfactory.com.ua.