• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Шпажки харчові

Сортування:

Товарів на сторінці

Жоден захід, що супроводжується фуршетом, не обійдеться без харчових шпажек. Оскільки фуршет має на увазі їжу на ходу, то приготовлені закуски повинні бути мініатюрними, компактними, легко поміщатися в рот і бути зручно скріпленими. Саме тут і приходять на допомогу харчові шпажки, за допомогою яких можна поєднати будь-які інгредієнти і створити кулінарні шедеври.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого шпажки харчові, виробництва Китай. Шпажки виготовлені з харчового пластику, мають яскраве забарвлення та форму шпаги. Один кінець виробу загострений та призначений для нанизування продуктів, інший кінець виконаний у декоративній формі рукоятки шпаги. Шпажка дуже легка для одноразового застосування. Основне її призначення для зручності подачі та їди, не забруднивши руки. Завдяки декоративним формам шпажка є ще й прекрасною прикрасою будь-якої урочистості.

Купити шпажку дешево можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї упаковки, в упаковці 100 шт. Розмір 7.5 см х 1.5 см х 0.05 см. Обов'язково придбайте набір шпажек і будь-якої миті будьте готові зробити вашу страву святковою. Особливе задоволення від їжі шпажками отримують діти.

Для бажаючих купити шпажки оптом ми розробили низку цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Fromfactory – зручність та краса кожен день!