• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Йоржики для пляшок

Сортування:

Товарів на сторінці

Домашнім господаркам добре відомі йоржики для миття внутрішньої поверхні посуду з невеликим отвором. Єршики добре очищають від нальоту та мікробів. Особливо такі пристрої необхідні молодим мамам, які годують маленьких дітей з пляшечки та в лабораторіях, де від якості чистоти посуду залежить результат аналізу чи експерименту.

Інтернет магазин фромфекторі пропонує купити йоржи з м'яким поролоновим наконечником, спеціально призначеним для якісного очищення дна посуду. Пружна синтетична щетина легко видаляє забруднення, не залишаючи подряпин. Пластмасова ручка з вигином дозволяє використовувати йоржик для посуду декоративної та фігурної форми. Довжина йоржика 41 см і призначений для миття посуду маленьких і великих розмірів.

Купити йоржики для посуду не становить особливих труднощів і витрати вашого часу. Зайдіть в інтернет магазин fromfactory і зробіть своє замовлення, не виходячи з дому. Товар можна купити в роздріб, дешева ціна виробу вас дуже здивує. Продаж здійснюється від однієї одиниці.

На оптових покупців чекають цікаві пропозиції. Якщо хочете зробити більш вигідну покупку – купіть йоржики оптом та отримайте додаткові знижки.

Фромфектори запрошує вас заглянути у відділ дрібниці життя та купити недорого багато корисних речей.