• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

П'яльця

Сортування:

Товарів на сторінці

П'яльца кольорові набір 20/24/28см

154.14 грн

207.90 грн

П'яльця коричневі 20см

92.40 грн

124.74 грн

П'яльця коричневі 25см

110.88 грн

149.52 грн

П'яльця овальні 13х20см

98.70 грн

133.14 грн

П'яльця овальні 18х26см

110.88 грн

149.52 грн

П'яльця овальні 22х32.5см

144.06 грн

194.04 грн

П'яльця овальні 26х39см

220.50 грн

297.78 грн

П'яльця для вишивки – найкращий вибір в інтернет-магазині «Fromfactory»
Пяльця для вишивки – це необхідний інструмент в інвентарі будь-якої вишивальниці. З їх допомогою можна уникнути стягування матеріалу-основи ниткою, причому абсолютно неважливо, з якою тканиною ви працюєте. Це корисне пристосування забезпечує легке виконання дій та акуратніший результат. В інтернет магазині «Fromfactory» ви знайдете великий асортимент якісних пялець за привабливою вартістю.

Різновиди пялець для вишивки
Це корисне пристосування буває абсолютно різних форм та розмірів. Його виготовляють із різних матеріалів.

Ось основні різновиди пялець:

 • Круглі – це найпопулярніший і найпоширеніший вид. Вони можуть бути оснащені механізмом кріплення або не мати його. Більш зручний у використанні саме перший варіант. Розмірний ряд визначається діаметром виробу (він буває до 35 сантиметрів) та товщиною обода (від 7 до 25 міліметрів). Такі п'яльці для вишивання можна купити виконаними з пластику, металу або дерева. За численними відгуками майстрів остання варіація одна з найзручніших.
 • Гобеленові рамки – це прямокутник з деревини, якого полотно прикріплюється лише з верхньої і нижньої сторонам. Фіксація канви здійснюється або шляхом прикріплення до матерії (якщо така є), або за допомогою спеціалізованих затискачів із пластмаси. Верхні та нижні частини рами прокручуються, що дозволяє переміщувати канву в міру вишивки.
 • Розбірні п'ялки кадру. Цей пристрій складається з чотирьох трубок і такої ж кількості куточків і кліпс із пластику. Вони стикуються один з одним, дозволяючи поступово натягувати канву як по горизонталі, так і по вертикалі. Ця конструкція легка та зручна, її комфортно брати з собою у дорогу. Купити квадратні п'яльці для вишивання з пластику можна для роботи хрестиком, гладдю, виготовлення гобеленів, квілтингу тощо.

Які п'яльця для вишивання бісером краще вибрати
Відмінна риса вишивки бісером – об'ємність. Кожна з намистин відчутно випирає над тканиною. Через таку особливість, для цих цілей абсолютно не придатні пристрої, які затискають полотно. Рамкова конструкція не фіксує вже виконану частину роботи між елементами кріплення, тому такі п'яльці для вишивки бісером підійдуть найкраще.

Де придбати п'яльця для вишивання за вигідною вартістю
Інтернет магазин «Fromfactory» пропонує великий асортимент різних пристосувань для рукоділля за приємними цінами. Ми працюємо безпосередньо із заводами та фабриками-виробниками та маємо можливість реалізувати товар, не завищуючи його вартість.

Основні переваги співпраці з нами:

 • висока якість товарів;
 • великий вибір продукції;
 • гнучка система знижок;
 • зручна клієнта система оплати;
 • оперативна доставка територією України.

На сайті нашого магазину ви можете купити п'яльця для вишивання прямокутні, квадратні, круглі. З дерева або пластику, з кріпленням та без. Звертайтеся до нас за якісними товарами.