• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Дитячі набори

Сортування:

Товарів на сторінці

Усі дівчатка мріють стати красунями, нареченими, принцесами. Дорогі дорослі, ви можете допомогти маленьким модницям почуватися красунями кожен день!

Купуйте набори для дівчаток в інтернет-магазині фромфектори та вже з раннього дитинства привчайте їх стежити за собою. Подарункові набори догляду за волоссям мають яскраве гарне впакування. До асортименту входять:

шпильки - 4-6 шт.

гумки 6-8 шт.

кольє

браслет

Ніжно-рожевий і бузковий кольори прикрас підібрані цілеспрямовано, вони призначені для ніжних натур. Кольори мрій, оптимізму, комфорту – допомагають малюкам почуватися принцесами, надають їм впевненості у своїй безпеці, це кольори життя та любові. Отримавши в подарунок такий набір догляду за волоссям, дівчатка починають доглядати за зачіскою, частіше виглядати в дзеркало, стають охайними.

Fromfactory Україна пропонує недорогі різноманітні набори для дівчаток для догляду за волоссям. Товар можна купити оптом, причому набори підбираються хаотично. За бажанням клієнта, є можливість купити товар в роздріб, продаж здійснюється від одного планшета.

За допомогою красивих та яскравих аксесуарів для волосся та вашої фантазії кожна дівчинка зможе виглядати неповторно та індивідуально. Зробивши дешеву покупку, ви принесете багато радості дітям!