• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пістолети клеючі (силікон)

Сортування:

Товарів на сторінці

Клейовий пістолет: призначення, види та рекомендації з експлуатації
Клейовий пістолет – чудова альтернатива звичайному клею ПВА. Цей інструмент є практично у кожному будинку. Він використовується під час ремонтів, у господарстві та навіть у рукоділлі для прикріплення стразу та іншої біжутерії.

Призначення та принцип дії пістолета
Зовні інструмент нагадує зброю. Основне його призначення - склеювання різних деталей між собою.

Цей пристрій використовується під час ремонту. Наприклад, для збирання дерев'яних меблів або кладки кахлю. Інструмент добре підходить для ізоляції та герметизації швів. Зазвичай зі старих вікон задує холодне повітря. Тому багато людей заклеюють щілини за допомогою цього пристрою.

Використовується клейовий пістолет для рукоділля. Їм виходить сформувати акуратні та непомітні з'єднання. Можна прикріплювати дрібні деталі, наприклад стрази. Клеять такі матеріали, як пластик, скло, дерево, кераміку, гуму, полімери. Неможливо скріпити пістолетом лише штукатурку та бетон.

Усередині знаходиться стрижень. Принцип роботи полягає у його розігріванні. Клей з твердого стану перетворюється на рідке, а коли остигає - знову твердне. У результаті виходить надійний і міцний шов.

Переваги та недоліки інструменту
Клейовий пістолет має безліч переваг:

  • швидке застигання термоклею;
  • висока міцність швів;
  • склеєна поверхня виглядає красиво та акуратно;
  • без пристрою не можна обійтися при деяких ремонтних роботах, коли не можна свердлити та штробити;
  • стрижень не містить шкідливих речовин, тому інструмент безпечний для оточуючих;
  • у рукоділлі використовується навіть для приклеювання тканини, шкіри, стразів, біжутерії.

Клейовий пістолет має недолік. Їм не можна прикріплювати поверхні, які надалі нагріватимуться.

Види інструментів
Клейові пістолети бувають кількох видів. Вони відрізняються методами нагрівання клею. Найбільш популярні акумуляторні. Вони мобільні. Такий пристрій можна носити із собою. Час заряджання – близько 60 хвилин. Після цього він тривалий час працює.

Акумуляторний інструмент буває ручним. Там подача клею здійснюється за допомогою натискання рукою на торець стрижня. Є автоматичні пістолети, де є курок.

Існують газові клейові інструменти. Для нагрівання використається газ бутан. А заправляються вони звичайними балонами для запальничок.

Мережні інструменти працюють лише після підключення до розетки. Клей нагрівається від електричного струму.

Є ще професійні клейові пістолети. Вони потужніші, оснащені додатковими функціями. Вони можна заряджати стрижні, гранули, циліндри, подушки.

Для рукоділля та ремонтів використовуються побутові пістолети. Вони мають низьку потужність, тому нагрівання відбувається повільно. Прикріплювати таким інструментом можна дрібні деталі: стрази, блиски, куточки шпалер.

Як вибрати інструмент
Який клейовий пістолет вибрати, залежить від того, для яких цілей він використовуватиметься. Для рукоділля краще придбати інструмент, що працює від акумулятора. Можна придбати побутовий, але він працює повільно, тому їм зручно клеїти лише стрази або маленькі поверхні.

Не потрібно купувати дешевий клейовий інструмент. Він ненадійний та недовговічний.

Якщо важлива мобільність, краще вибрати газовий інструмент. Він недорогий, не займає багато місця. Працювати з ним можна вдома та на природі.

При виборі клейового пістолета слід звернути увагу на його стійкість на підставці, ємність акумулятора, доступність стрижнів та витратних матеріалів.

Де придбати клейовий пістолет
Купити клейовий пістолет для рукоділля та інших цілей можна у будівельних магазинах. Деякі люди вважають за краще замовляти на сайтах компаній. Товар швидко доставлять на адресу.

Клейовий пістолет – необхідний інструмент у будь-якому будинку. Ним можуть користуватися навіть жінки для дрібних ремонтних робіт та творчості.