• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пінцети для рукоділля (щипці)

Сортування:

Товарів на сторінці

Пінцети для рукоділля від Fromfactory
Рукоділля – це ручна праця, яка потребує уваги, оскільки працювати доводиться з дрібними деталями. При цьому в кінцевому результаті виріб має бути щільним та точним. У процесі подібної роботи потрібно використовувати пінцети для рукоділля. Завдяки цьому інструменту можна підбирати та утримувати мініатюрні предмети, обробляти їх фарбами або клеєм, при цьому не забруднивши рук.

Види пінцетів
Інструмент незамінний у рукоділлі. З його допомогою можна поєднувати між собою атласні стрічки, виготовляючи з них квіти в стилі канзаші, підчіпувати намистинки або бісер у процесі створення біжутерії. Пінцети підбираються в залежності від того, яким видом творчостей займається майстриня. Вони бувають:

  • класичної форми;
  • що закінчуються лопатками;
  • вигнутими на кінчиках;
  • зворотного впливу.

Кожен із цих інструментів має бути міцним, зручним у процесі роботи та служити довгий час. Матеріал для виготовлення пінцетів повинен бути гладким і без задирок і шорсткості на кінчиках.

Як правильно вибирати інструмент
При виборі інструменту потрібно звертати увагу на товщину пінцета. Він повинен бути товстим, по вазі відчуватися в руці та мати надійний та міцний затискач. Тонкий інструмент у процесі роботи деформуватиметься або навіть зламається.

Вибираючи пінцет, слід звернути увагу на його кінчики. Губки повинні бути зі скошеними краями, що забезпечить якісне захоплення дрібних деталей.

Пінцети для творчості повинні бути гладкими, без задирок та шорсткості, щоб не зіпсувати робочий матеріал, від чого залежить якість та зовнішній вигляд виробу.

Купити пінцети для рукоділля можна в інтернет-магазині Fromfactory. Заявку можна оформити на сайті або за допомогою дзвінка менеджера. Оплачується товар зручним для покупця способом.