• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Мочалки кухонні

Сортування:

Товарів на сторінці

Мочалки для миття посуду: різновиди, особливості використання
Мочалка для миття посуду вважається незамінним помічником на кухні, який використовується всіма без винятку. Вона може бути різної форми, виготовлена ​​з різних матеріалів, що визначає мета призначення. Ручне миття посуду неможливо уявити без кухонної губки, яка спрощує цей клопіткий і не завжди приємний процес. Але подібні вироби, що чистять, іноді швидко зношуються, до того ж мочалки потрібно регулярно міняти. Тому раціонально купити цілий набір оптом, щоб губки завжди були під рукою.

Основні різновиди

Існує кілька основних різновидів мочалок.
1. Поролонові губи.

Найчастіше на всіх кухнях зустрічається саме цей різновид мочалок. Такі вироби відрізняються зручністю, при використанні створюють велику кількість піни, незалежно від миючого засобу. Завдяки пористій структурі мочалка добре вбирає воду та підходить для очищення будь-якого типу поверхні. Крім цього відрізняється поєднанням із будь-яким гелем, милом. Найкраще купити такі мочалки для кухні оптом.

2. Металеві губки.

Являють собою виріб у формі нещільного мотка тонких дротів, який використовується з метою відмити сильно забруднені ділянки, їжу, що пригоріла, або застарілий жир. Якщо потрібно купити таку мочалку, варто пам'ятати, що її не можна застосовувати для керамічних, тефлонових, емальованих виробів.

3. Целюлозні губи.

Виготовляються із застосуванням екологічно чистого матеріалу – віскози, що не викликає алергії. Такі мочалки відносяться до антибактеріальних виробів, є універсальними та відрізняються стійкістю до зношування. Купуючи такий виріб оптом, ви можете використовувати його для очищення ванни, раковини, посуду, плити.

4. Мочалки із мікрофібри.

Губки з мікроволокна мають гіпоалергенні властивості, оскільки основа – екологічно безпечна сировина.

5. Бамбукові губки.

Мочалка з бамбукового волокна дуже комфортна у використанні, вона не сприяє роздратуванню на руках навіть при тривалому застосуванні. Схожа з меламіновими губками. Вона добре відмиває посуд від жиру, навіть без миючих засобів.

Вироби з меламіну – ідеальний варіант для очищення посуду
Незважаючи на велику кількість різних мочалок, ідеальними є меламінові губки для миття посуду. З їхньою допомогою можна ідеально очистити різні предмети. Купивши такий виріб оптом, ви до блиску відмиєте зовнішні поверхні кухонного посуду, а також побутову техніку, меблі, шпалери, вікна, кахельну плитку та ін.