• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Канцелярські ножі

Сортування:

Товарів на сторінці

Канцелярський ніж - багатофункціональний інструмент, який був винайдений в Японії в середині XX в. для розрізання паперу без необхідності постійної заточки леза. Зараз він широко використовується не тільки в офісах, але і в інших сферах діяльності, наприклад, в області дизайну, будівництва та ремонту, а також при виготовленні hand made виробів.

Застосування канцелярських ножів

Крім нарізки паперу, ножем можна нарізати картон або пластик. При ремонтних роботах його можна задіяти для розрізання гіпсокартону, лінолеуму. Дуже зручно використовувати канцелярський ніж для вирівнювання поклеєні шпалери. Їм можна вирізати деталі для модульного орігамі або зачищати електропроводи.

Одним з істотних переваг канцелярського ножа є те, що лінія зрізу виходить більш рівною, ніж при розрізанні ножицями, не залишає задирок. Крім того, його не треба точити: источение лезо можна без зусиль обламати або замінити.

Залежно від передбачуваної області застосування підбирають ножі з відповідною шириною леза. Канцелярський ніж для паперу має ширину леза 7 мм. Ніж з шириною леза 9 мм підходить як для офісу, так і для ремонтно-дивних робіт. Ніж з лезом 18 мм пристосований для будівельних робіт.

Рекомендації по вибору

При покупці інструменту обов'язково треба акцентувати увагу на лезі. Воно повинно бути виготовлено з міцної нержавіючої сталі і бути дуже гострим. Від цього буде залежати якість виконуваної роботи. Корпус може бути пластиковим, металевим або зробленим з їх комбінації. Металевий - більш надійний і довговічний. Зате пластиковий - легкий. Необхідно перевірити у ножа наявність фіксатора, що дозволяє надійно закріпити лезо в потрібному положенні. Він також не дає випадати лезу.

На сайті можна купити канцелярський ніж і запасні леза до нього за дуже вигідними цінами.