• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Леза

Сортування:

Товарів на сторінці

Гладковибрітий ніжна шкіра без подразнення - це мрія всіх, хто вдається до процедури гоління. Гоління входить в щоденний догляд за собою як чоловіків, так і жінок. У нашому тілі досить прихованих зон, які потребують ретельного догляду і не тільки влітку. Лезо є основною деталлю інструменту для гоління. Воно являє плоску, тонку, дуже гостро заточену з двох сторін металеву пластину.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити лезо виробництва Китай модель LEZ. Лезо виконане з нержавіючої сталі, рівно ковзає по шкірі і ніжно видаляє непотрібні волоски. Завдяки високому ступеню гостроти не залишає порізів на тілі, відлущує верхній шар відмерлих клітин і робить шкіру гладкою. Леза LIBANG допоможуть вам мати доглянуте тіло.

 

Леза можна купити оптом. Недорога ціна покупки вас дуже обрадує. Продаж здійснюється від одного аркуша, на аркуші 20 коробочок по 5 лез в кожній.

 

Fromfactory цінує сталість. Особи, зацікавлені в регулярних оптових поставках, можуть розраховувати на встановлення спеціальних занижених цін. Фромфекторі - надійний партнер!