• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Вата

Сортування:

Товарів на сторінці

Вата 500гр

61.74 грн

83.16 грн

Вата широко використовується як в фармацевтичних цілях, так і для особистого користування. Часом вата може дуже стане у нагоді і замінити багато підручних засобів, що робить її незамінним матеріалом.

ВИДИ

Медична вата - це бавовняна пухнаста маса, яка має волокнисту слабо переплетену структуру. Вона є найбільш затребуваним витратним матеріалом. Вата стала незамінна як у медицині для різних маніпуляцій і хірургічних операцій, так і для амбулаторних, домашніх умов. Підходить для:

перев'язок;
компресів;
ін'єкцій та ін.
До медичної вати пред'являється ряд вимог. Для того щоб вона була придатна для використання за своїм призначенням, вона повинна відповідати певним стандартам і технологічним регламентом. Вата нестерильна, на відміну від медичної, не піддається таким жорстким вимогам до складом та зовнішнім виглядом. Вата медична повинна бути:

гіпоалергенної;
з високим ступенем білизни і капілярності;
з однорідністю матеріалу;
з високим ступенем вбирання вологи;
з наявністю стерильності.
Також існує вата очна (володіє найбільшими вбираючими здібностями) і гігроскопічна (призначена для перев'язки ран).

Придбання вати

Такий незамінний матеріал, як вата, дуже легко придбати, попрямувавши в найближчу аптеку або не виходячи з дому. Оскільки вона є постійним матеріалом, яке трапляється в побуті, буде не зайвим подумати про оптову покупку вати у вигляді декількох упаковок.

Купити вату медичну оптом можна на нашому сайті за конкурентними цінами. Працюємо і в роздріб. Є самовивезення, оформляємо доставку, співпрацюємо з усіма транспортними компаніями. Такий універсальний матеріал, як вата, ніколи не буде зайвим у вашому домі.