• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Виделки столові

Сортування:

Товарів на сторінці

Важко уявити сервірування столу без виделки. Виделка є обов'язковим атрибутом для їжі м'ясних та рибних страв, закусок, різноманітних салатів, солінь та консервацій. Виделка має рукоятку та зубці, кількість і форма яких залежить від характеру їжі. Початкова виделка мала два зубці і користувалася популярністю серед знаті.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого виделки столові. Перевага запропонованої продукції в тому, що ручка і зубчики виконані з нержавіючої сталі. Ідентичність матеріалу виготовлення полегшує догляд за приладами та допомагає надовго зберегти первісний вигляд. Столові прилади з нержавіючої сталі мають естетичний вигляд та ошатний блиск. Краї ручки декоровані оригінальним орнаментом, який надає приладу індивідуальності.

Fromfactory надає можливість виделки столові купити в роздріб за привабливою ціною. Товар можна купити від одного набору в наборі 25 шт. Бажаючі можуть виделки столові придбати поштучно, на ціні це не позначиться.

Роблячи оптову покупку, ви стаєте учасником додаткових знижок та цікавих пропозицій. Зробіть своє замовлення і ми доставимо його до будь-якої точки України!