• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Запальнички

Сортування:

Товарів на сторінці

Купити запальнички оптом

Запальничка - це предмет, без якого важко обійтися. Вона потрібна всім, тому вигідніше тримати її під рукою. Основне завдання запальнички - видавати споживачеві вогонь зі спеціального отвору. Практична річ використовується не тільки для прикурювання сигарети, а й у побуті замість сірників.

Купити запальнички гуртом - це вигідне рішення, особливо для власників мереж табакерок, магазину та інших місць, в яких можна торгувати такими аксесуарами. Також є пропозиції і для роздрібних покупців, охочих купити один, два, три і більше аксесуарів.

Переваги запальничок

Головні плюси запальних пристроїв - легкість і компактність. Такі параметри дозволяють споживачеві покласти її в сумку, великий гаманець, кишеню, курточку.

Виділено наступні переваги запальничок:

  • відмінний стильний дизайн, який впишеться в будь-яку кухню;
  • наявність додаткових функцій (ліхтарик);
  • маленький важіль для регулювання потужності полум'я;
  • не обпалює руки, волосся;
  • можливість знову заправити, не купуючи новий виріб.
  • різновиди запальничок

Факторів, які впливають на ціну і якість багато, включаючи матеріал. Найпопулярніші і надійні запальнички - це металеві і нержавіючі. Ще одна конструктивна особливість - розмір. Він впливає на обсяг бачка для палива.

Виділено 3 види в залежності від функціональних і технічних властивостей.

Кремнієвий - іскра виходить завдяки тертю трьох елементів. Це практичні і безпечні типи запальничок, які популярні в усьому світі.
Пьезо - газ запалюється завдяки електричним елементам і електродів.
Електричний - це унікальні по дизайну і будовою аксесуари. При натисканні на кнопку виробляється енергія, яка виходить через отвір корпусу.

Як вибрати товар?

Одноразові пластикові запальнички годяться для щоденного використання, але не для подарунка. В якості презенту вибираються інші моделі.

При виборі звичайного пристрою важливо визначиться з підвидом. Від нього залежить ціна, технічні параметри і додаткові властивості.

Гаджети, які працюють на газі, можна зустріти в магазині, супермаркеті, табакерці. Вони відрізняються мінімальною вартістю, легкістю у використанні, відсутністю потреб у догляді.

Такі гаджети підходять для вирішення різних завдань, тому вигідніше замовити запальнички пластикові оптом. З їх допомогою розпалюють камін, вогонь, сигарети, сигари. Полум'я регулюється по потужності, дизайн практично ідентичний, різниця лише в відтінках. Найдешевші аксесуари не придатні для повторної заправки.

Де замовити запальнички оптом?

На сайті FromFactory ви можете купити одноразові запальнички оптом чи вроздріб від однієї штуки з оперативною доставкою по Харкову і Україні. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, представлених в різноманітному стилі і колірній гамі. Вся продукція каталогу ретельно перевіряється на наявність шлюбу, тому ми гарантуємо чудову якість. Для оформлення покупки залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами.