• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Рибочистки

Сортування:

Товарів на сторінці

Рибочистка 16см

24.78 грн

33.18 грн

Риба – це улюблений продукт багатьма. Але, як же, швидко почистити рибу і при цьому не забруднити всю кухню?

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого рибочістку, виробництва Китаю. Це нескладне унікальне пристосування, за допомогою якого ви зможете швидко та якісно очистити рибу від луски. Ручний скребок складається з пластикової рукоятки та верхньої частини, що скребить. Зубчики скребкої частини досить міцні, виконані з нержавіючої сталі і розташовані таким чином, що під час чищення одним рухом знімається два ряди луски. Рукоятка має рельєфну форму, яка застерігає від ковзання.

Рибочістка:

·      проста

·      легко миється

·      мобільна

·      безпечна

Купити рибочістку в роздріб можна не виходячи з дому. Натисніть клавішу «зробити замовлення», і ми доставимо його до будь-якої точки України. Продаж здійснюється від однієї одиниці.

Купити рибочістку оптом також не складе труднощів. Тисні клавішу «зробити замовлення» і став учасником цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Усі корисні аксесуари для ваших буднів та відпочинку ви знайдете на сайті http://fromfactory.com.ua. Ми подбали про зручність та економію вашого часу, про ваш дозвілля та розвиток особистості. Ми хочемо допомогти вам отримати задоволення від щоденних обов'язків і при цьому йти в ногу з часом.

Fromfactory – турбота про вас!